Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Prva NL Kadeti

Prva NL Kadeti
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
24.08.2022. 17:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Osijek24.08.2022. 17:45, Gradski stadion, Velika Gorica
24.08.2022. 17:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo24.08.2022. 17:45, Kajzerica, Zagreb
24.08.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 4Sesvete24.08.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
31.08.2022. 18:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Istra 196131.08.2022. 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
31.08.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 3Hajduk31.08.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
24.08.2022. 17:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Solin24.08.2022. 17:45, HNK Rijeka, Rijeka
21.08.2022. 17:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 1Rudeš21.08.2022. 17:45, Stanovi, Zadar
2. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 16:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Rudeš27.08.2022. 16:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
28.08.2022. 17:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin3 : 3Zadar28.08.2022. 17:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
28.08.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 1Rijeka28.08.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
27.08.2022. 18:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19615 : 2Cibalia27.08.2022. 18:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
28.08.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 4Dinamo28.08.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
28.08.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Varaždin28.08.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.08.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Lokomotiva28.08.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 16:30
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Osijek04.09.2022. 16:30, Kajzerica, Zagreb
04.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 1Gorica04.09.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
04.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Slaven Belupo04.09.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
04.09.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 1Sesvete04.09.2022. 15:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
04.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Istra 196104.09.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
04.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 3Hajduk04.09.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
04.09.2022. 17:15
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Solin04.09.2022. 17:15, ŠC Rudeš, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek5 : 1Solin10.09.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
10.09.2022. 17:15
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Rudeš10.09.2022. 17:15, Gradski stadion Poljud, Split
10.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19613 : 0Zadar10.09.2022. 11:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
10.09.2022. 16:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete6 : 1Rijeka10.09.2022. 16:45, Sesvete, Sesvete
10.09.2022. 15:15
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0Cibalia10.09.2022. 15:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Dinamo10.09.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
10.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Varaždin10.09.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Osijek18.09.2022. 15:45, Stadion Varteks, Varaždin
19.09.2022. 17:30
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Lokomotiva19.09.2022. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
22.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Jarmina, Jarmina
Cibalia0 : 2Gorica22.10.2022. 15:45, Jarmina, Jarmina
17.09.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo17.09.2022. 15:45, HNK Rijeka, Rijeka
18.09.2022. 16:15
1. HNL Kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 0Sesvete18.09.2022. 16:15, Sportski centar Višnji, Zadar
23.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 2Istra 196123.10.2022. 15:45, ŠC Rudeš, Zagreb
18.09.2022. 10:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 3Hajduk18.09.2022. 10:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
6. kolo
Izvještaj
25.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Hajduk25.09.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
25.09.2022. 16:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 3Solin25.09.2022. 16:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
25.09.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete5 : 2Rudeš25.09.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
25.09.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Zadar25.09.2022. 15:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.09.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Rijeka25.09.2022. 15:45, Gradski stadion, Velika Gorica
24.09.2022. 15:15
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva6 : 3Cibalia24.09.2022. 15:15, Kajzerica, Zagreb
25.09.2022. 11:00
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Dinamo25.09.2022. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Osijek02.10.2022. 15:45, Stadion Maksimir, Zagreb
01.10.2022. 15:15
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Varaždin01.10.2022. 15:15, Stadion Cibalia, Vinkovci
02.10.2022. 16:15
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Rijeka02.10.2022. 16:15, Kajzerica, Zagreb
01.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 0Gorica01.10.2022. 15:45, Sportski centar Višnji, Zadar
02.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 1Slaven Belupo02.10.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
02.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Sesvete02.10.2022. 15:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
02.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 0Istra 196102.10.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
8. kolo
Izvještaj
09.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Istra 196109.10.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
09.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 4Hajduk09.10.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
08.10.2022. 16:15
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 1Solin08.10.2022. 16:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.10.2022. 10:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Rudeš09.10.2022. 10:45, Gradski stadion, Velika Gorica
09.10.2022. 14:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva6 : 1Zadar09.10.2022. 14:45, Kajzerica, Zagreb
09.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Rijeka09.10.2022. 15:45, Stadion Varteks, Varaždin
08.10.2022. 14:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Cibalia08.10.2022. 14:45, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Cerić, Cerić
Cibalia0 : 3Osijek15.10.2022. 11:45, Cerić, Cerić
15.10.2022. 12:45
1. HNL Kadeti
Robert Komen, Rijeka
Rijeka1 : 2Dinamo15.10.2022. 12:45, Robert Komen, Rijeka
16.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 6Varaždin16.10.2022. 15:45, Stanovi, Zadar
15.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Lokomotiva15.10.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
15.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Gorica15.10.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
15.10.2022. 14:15
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk7 : 1Slaven Belupo15.10.2022. 14:15, Gradski stadion Poljud, Split
16.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 0Sesvete16.10.2022. 15:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
10. kolo
Izvještaj
30.11.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Sesvete30.11.2022. 15:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
30.10.2022. 15:15
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0Istra 196130.10.2022. 15:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.10.2022. 11:15
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Hajduk30.10.2022. 11:15, Gradski stadion, Velika Gorica
30.10.2022. 15:00
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Solin30.10.2022. 15:00, Kajzerica, Zagreb
30.10.2022. 15:15
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 2Rudeš30.10.2022. 15:15, Stadion Varteks, Varaždin
30.10.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Zadar30.10.2022. 15:45, Stadion Maksimir, Zagreb
30.10.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Cerić, Cerić
Cibalia2 : 1Rijeka30.10.2022. 11:45, Cerić, Cerić
11. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Robert Komen, Rijeka
Rijeka0 : 2Osijek06.11.2022. 11:45, Robert Komen, Rijeka
06.11.2022. 13:45
1. HNL Kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar2 : 0Cibalia06.11.2022. 13:45, Sportski centar Višnji, Zadar
06.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 4Dinamo06.11.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
05.11.2022. 15:15
1. HNL Kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 2Varaždin05.11.2022. 15:15, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
06.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Lokomotiva06.11.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
06.11.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19612 : 1Gorica06.11.2022. 15:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
06.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 1Slaven Belupo06.11.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
12. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 16:30
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo12.11.2022. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Sesvete12.11.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
13.11.2022. 16:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Istra 196113.11.2022. 16:45, Kajzerica, Zagreb
13.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Hajduk13.11.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
13.11.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo8 : 2Solin13.11.2022. 15:45, Stadion Maksimir, Zagreb
13.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Jarmina, Jarmina
Cibalia0 : 4Rudeš13.11.2022. 11:45, Jarmina, Jarmina
12.11.2022. 14:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Zadar12.11.2022. 14:45, HNK Rijeka, Rijeka
13. kolo
Izvještaj
20.11.2022. 12:45
1. HNL Kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 4Osijek20.11.2022. 12:45, Sportski centar Višnji, Zadar
20.11.2022. 13:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 0Rijeka20.11.2022. 13:45, ŠC Rudeš, Zagreb
21.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 1Cibalia21.11.2022. 11:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
20.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Dinamo20.11.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
20.11.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 2Varaždin20.11.2022. 15:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
20.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 3Lokomotiva20.11.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
20.11.2022. 13:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Gorica20.11.2022. 13:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 14:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Gorica26.11.2022. 14:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
26.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Lokomotiva26.11.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 0Varaždin27.11.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
28.11.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 4Dinamo28.11.2022. 15:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
22.11.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Cibalia22.11.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
27.11.2022. 11:15
1. HNL Kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 4Rijeka27.11.2022. 11:15, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
27.11.2022. 13:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Zadar27.11.2022. 13:45, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
04.12.2022. 14:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 6Osijek04.12.2022. 14:45, ŠC Rudeš, Zagreb
17.12.2022. 11:30
1. HNL Kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar3 : 2Solin17.12.2022. 11:30, Sportski centar Višnji, Zadar
04.12.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Hajduk04.12.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
04.12.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Cerić, Cerić
Cibalia1 : 2Istra 196104.12.2022. 11:45, Cerić, Cerić
04.12.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Sesvete04.12.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
04.12.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Slaven Belupo04.12.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
04.12.2022. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Gorica04.12.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
11.12.2022. 14:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Lokomotiva11.12.2022. 14:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
10.12.2022. 12:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Varaždin10.12.2022. 12:45, Gradski stadion, Velika Gorica
11.12.2022. 13:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Dinamo11.12.2022. 13:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.12.2022. 14:15
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 0Cibalia11.12.2022. 14:15, Sesvete, Sesvete
11.12.2022. 15:45
1. HNL Kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 1Rijeka11.12.2022. 15:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.12.2022. 12:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 1Zadar11.12.2022. 12:45, Gradski stadion Poljud, Split
11.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Rudeš 11.02.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
17. kolo
Izvještaj
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek 19.02.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk 19.02.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Istra 1961 19.02.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Sesvete 19.02.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo 19.02.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica 19.02.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
19.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 19.02.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
18. kolo
Izvještaj
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin 26.02.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 26.02.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Cibalia 26.02.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 26.02.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zadar 26.02.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rudeš 26.02.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
26.02.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Solin 26.02.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek 05.03.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Istra 1961 05.03.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete 05.03.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Slaven Belupo 05.03.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica 05.03.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva 05.03.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
05.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 05.03.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo 12.03.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Cibalia 12.03.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka 12.03.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Zadar 12.03.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rudeš 12.03.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Solin 12.03.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
12.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk 12.03.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek 18.03.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Sesvete 18.03.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Slaven Belupo 18.03.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica 18.03.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Lokomotiva 18.03.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin 18.03.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
18.03.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dinamo 18.03.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
22. kolo
Izvještaj
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Cibalia 02.04.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 02.04.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Zadar 02.04.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš 02.04.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Solin 02.04.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 02.04.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
02.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961 02.04.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
23. kolo
Izvještaj
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek 16.04.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo 16.04.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica 16.04.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lokomotiva 16.04.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin 16.04.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Dinamo 16.04.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
16.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Cibalia 16.04.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 23.04.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Zadar 23.04.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš 23.04.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin 23.04.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 23.04.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961 23.04.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
23.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete 23.04.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 30.04.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Gorica 30.04.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva 30.04.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 30.04.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo 30.04.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Cibalia 30.04.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
30.04.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Rijeka 30.04.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
26. kolo
Izvještaj
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Zadar 07.05.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Rudeš 07.05.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin 07.05.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk 07.05.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 07.05.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete 07.05.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
07.05.2023. 11:45
1. HNL Kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 07.05.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1614115112+3943
2.Hajduk1614114910+3943
3.Osijek161321445+3941
4.Lokomotiva1610424119+2234
5.Istra 1961167272737-1023
6.Sesvete167093030021
7.Rijeka166192627-119
8.Varaždin166192232-1019
9.Slaven Belupo166191929-1019
10.Rudeš155372531-618
11.Zadar165291843-2517
12.Gorica1632111332-1911
13.Solin152492043-2310
14.Cibalia1610151045-353
14 golova
Frano Vlašić
11 golova
Marino Žeravica, Adrian Manuel Perić, Bartol Kardum
10 golova
Maro Kosović
9 golova
Toni Majić
7 golova
Anton Matković, Lovre Lončar, Filip Živković, Borna Zrile
6 golova
Jakov Bilajac, Josip Dabić, Tin Miljak, Fran Stunja, Patrik Prodanović, Vito Orešković, Dominik Celija
5 golova
Aldin Delimehić, Leon Ivančić, Sven Sopić, Sven Lesjak, Noel Jakac, Ivan Barić, Sergej Levak, Marko Aščić
4 gola
Rajan Žlibanović, Noa Skoko, Marin Ćalušić, Benjamin Dulčić, Mihael Bugarija, Bartol Kunert, Miloš Jovičić, Roko Domjanić
3 gola
Antonio Mladinović, Tomas Baković, Duje Reić, Bruno Galeković, Stjepan Kučiš, Mateo Sertić, Luka Halilović, Niko Farkaš, Borna Sabolčec, Patrik Marić, Šimun Butić, Leon Čačulović, Ante Dragaš, Diego Stanić, Domagoj Regetaš, Elvis Krasniqi, Leo Rimac, David Ante Omazić, Karlo Rudić, Frane Prljević
2 gola
Antonio Kujundžić, Josip Brundić, Roko Tudor, Antonio Buneta, Ivan Dabo, Luka Nerlović, Stipe Šimurina, Adam Lušić, Luka Gradečak, Adrian Mičić, Ljubo Puljić, Niko Šepić, Antonio Botica, Roko Valinčić, David Skukan, Dukan Ahmeti, Kristijan Gojani, Filip Premec, Josip Brešić, Sven Mikulin, Andro Sokač, Matej Šegarić, Niko Guja, Roko Jurekić, Patrik Horvat, Slavko Stolnik, Marino Skelin, Luka Vrzić, Leon Bošnjak
1 gol
Rafael Markulin, Leon Novosel, Ante Utrobičić, Fran Vidaković, Lovro Krišto, Lukas Mikolaj, Marko Vukelić, Fran Arpad Rupčić, Lovro Dukić, Antonio Sinković, Jakov Kveštak, Niko Bilić, Ivan Tomašić, Marino Uskok, Arian Moslavac, David Terlević, Dominik Pavlović, Roko Šangulin, Luka Dravinac, Domagoj Vincek, Petar Topić, Leon Kaurin, Romeo Štefanac, Adrian Gizdavec, Luka Lukadinović, Vito Šegović, Antonio Bukovac, Stipe Škarpa, Jerko Bralić-Labinčić, Elvir Šehić, Stjepan Žulj, Ivan Pavlović, Lovro Kitin, Filip Sesar, Anton Berišić, David Zubović, Bruno Durdov, Filip Bojić, Luka Meštrović, Karlo Javor, Deni Radovčić, David Ružić, Toma Žunić, Dino Matić, Vice Miletić, Paul Vranjičić, Mateo Lekaj, Nino Možanić, Lukas Zahora, Andro Marušić, Luka Sušanj, Toni Perajica, Domenik Ivan Božić, Samer H. Spahić, Luka Bašić, Adriano Rizvić, Robert Ćorić

Ljestvica

1.Dinamo16+3943
2.Hajduk16+3943
3.Osijek16+3941
4.Lokomotiva16+2234
5.Istra 196116-1023
6.Sesvete16021
7.Rijeka16-119
8.Varaždin16-1019
9.Slaven Belupo16-1019
10.Rudeš15-618
11.Zadar16-2517
12.Gorica16-1911
13.Solin15-2310
14.Cibalia16-353