Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Prva NL

Prva nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Prva NL
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 1Solin13.08.2022. 17:30, Krimeja, Rijeka
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 0Vukovar 199113.08.2022. 17:30, Kustošija, Zagreb
14.08.2022. 16:55
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun1 : 3Rudeš14.08.2022. 16:55, Lučko, Lučko
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 2Hrv. dragovoljac13.08.2022. 17:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 2Kustošija13.08.2022. 17:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 2Croatia13.08.2022. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
2. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Croatia 20.08.2022. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
19.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Dugopolje 19.08.2022. 17:30, Kustošija, Zagreb
19.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Cibalia 19.08.2022. 17:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : BSK 20.08.2022. 17:30, ŠC Rudeš, Zagreb
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Jarun 20.08.2022. 17:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dubrava Tim kabel 20.08.2022. 17:30, Krimeja, Rijeka
3. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Solin 27.08.2022. 17:00, Kustošija, Zagreb
28.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Orijent 1919 28.08.2022. 17:00, Lučko, Lučko
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Vukovar 1991 27.08.2022. 17:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Rudeš 27.08.2022. 17:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hrv. dragovoljac 27.08.2022. 17:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Kustošija 28.08.2022. 17:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
4. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Kustošija 03.09.2022. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Croatia 02.09.2022. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje 03.09.2022. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Cibalia 03.09.2022. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : BSK 03.09.2022. 16:30, Krimeja, Rijeka
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Jarun 03.09.2022. 16:30, Kustošija, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Solin 10.09.2022. 16:30, Lučko, Lučko
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Dubrava Tim kabel 10.09.2022. 16:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Orijent 1919 10.09.2022. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Vukovar 1991 10.09.2022. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Rudeš 11.09.2022. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
09.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Hrv. dragovoljac 09.09.2022. 16:30, Kustošija, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Hrv. dragovoljac 17.09.2022. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Kustošija 17.09.2022. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Croatia 17.09.2022. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugopolje 17.09.2022. 16:30, Krimeja, Rijeka
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Cibalia 17.09.2022. 16:30, Kustošija, Zagreb
18.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : BSK 18.09.2022. 16:30, Lučko, Lučko
7. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Solin 24.09.2022. 16:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
24.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Jarun 24.09.2022. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
24.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dubrava Tim kabel 24.09.2022. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
25.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Orijent 1919 25.09.2022. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
23.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Vukovar 1991 23.09.2022. 16:30, Kustošija, Zagreb
23.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Rudeš 23.09.2022. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
8. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Rudeš 01.10.2022. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Hrv. dragovoljac 01.10.2022. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Kustošija 01.10.2022. 15:30, Krimeja, Rijeka
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Croatia 01.10.2022. 15:30, Kustošija, Zagreb
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Dugopolje 01.10.2022. 15:30, Lučko, Lučko
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Cibalia 01.10.2022. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
9. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin 08.10.2022. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
08.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : BSK 08.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
09.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Jarun 09.10.2022. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
07.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Dubrava Tim kabel 07.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
07.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Orijent 1919 07.10.2022. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
08.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Vukovar 1991 08.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Vukovar 1991 15.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rudeš 15.10.2022. 15:00, Krimeja, Rijeka
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Hrv. dragovoljac 15.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Kustošija 15.10.2022. 15:00, Lučko, Lučko
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Croatia 15.10.2022. 15:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dugopolje 15.10.2022. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
11. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Solin 22.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Cibalia 23.10.2022. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
21.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : BSK 21.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
21.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Jarun 21.10.2022. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
22.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dubrava Tim kabel 22.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
22.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Orijent 1919 22.10.2022. 15:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Orijent 1919 29.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Dubrava Tim kabel 29.10.2022. 15:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
29.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Jarun 29.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : BSK 28.10.2022. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
28.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Cibalia 28.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
30.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dugopolje 30.10.2022. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
13. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Solin 06.11.2022. 14:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Kustošija 05.11.2022. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Hrv. dragovoljac 05.11.2022. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Rudeš 05.11.2022. 14:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Vukovar 1991 05.11.2022. 14:00, Lučko, Lučko
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Orijent 1919 05.11.2022. 14:00, Kustošija, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Dubrava Tim kabel 12.11.2022. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Jarun 12.11.2022. 14:00, Krimeja, Rijeka
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : BSK 12.11.2022. 14:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Cibalia 12.11.2022. 14:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Dugopolje 11.11.2022. 14:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
11.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Croatia 11.11.2022. 14:00, Kustošija, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
18.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Solin 18.11.2022. 13:30, Kustošija, Zagreb
20.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Hrv. dragovoljac 20.11.2022. 13:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš 19.11.2022. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Vukovar 1991 19.11.2022. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Orijent 1919 19.11.2022. 13:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Dubrava Tim kabel 19.11.2022. 13:30, Lučko, Lučko
16. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Jarun 26.11.2022. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : BSK 26.11.2022. 13:30, Kustošija, Zagreb
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Cibalia 26.11.2022. 13:30, Krimeja, Rijeka
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Dugopolje 26.11.2022. 13:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Croatia 26.11.2022. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
25.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Kustošija 25.11.2022. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
17. kolo
Izvještaj
02.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Solin 02.12.2022. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
02.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Rudeš 02.12.2022. 13:30, Kustošija, Zagreb
04.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Vukovar 1991 04.12.2022. 13:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
03.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Orijent 1919 03.12.2022. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dubrava Tim kabel 03.12.2022. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Jarun 03.12.2022. 13:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
18. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : BSK 18.02.2023. 14:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Cibalia 18.02.2023. 14:30, Lučko, Lučko
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Dugopolje 18.02.2023. 14:30, Kustošija, Zagreb
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Croatia 18.02.2023. 14:30, Krimeja, Rijeka
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Kustošija 18.02.2023. 14:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrv. dragovoljac 18.02.2023. 14:30, ŠC Rudeš, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Solin 25.02.2023. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
24.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Vukovar 1991 24.02.2023. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
24.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Orijent 1919 24.02.2023. 15:00, Kustošija, Zagreb
26.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dubrava Tim kabel 26.02.2023. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
25.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Jarun 25.02.2023. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
25.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : BSK 25.02.2023. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
20. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Cibalia 04.03.2023. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Dugopolje 04.03.2023. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Croatia 04.03.2023. 15:30, Lučko, Lučko
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Kustošija 04.03.2023. 15:30, Kustošija, Zagreb
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hrv. dragovoljac 04.03.2023. 15:30, Krimeja, Rijeka
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Rudeš 04.03.2023. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
21. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Solin 11.03.2023. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
11.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 1919 11.03.2023. 15:30, ŠC Rudeš, Zagreb
10.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Dubrava Tim kabel 10.03.2023. 15:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
10.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Jarun 10.03.2023. 15:30, Kustošija, Zagreb
12.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : BSK 12.03.2023. 15:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
11.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Cibalia 11.03.2023. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
22. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Dugopolje 18.03.2023. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Croatia 18.03.2023. 15:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Kustošija 18.03.2023. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Hrv. dragovoljac 18.03.2023. 15:30, Lučko, Lučko
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Rudeš 18.03.2023. 15:30, Kustošija, Zagreb
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Vukovar 1991 18.03.2023. 15:30, Krimeja, Rijeka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rudeš110031+23
2.Croatia110020+23
3.Hrv. dragovoljac110021+13
4.Cibalia10102201
5.Kustošija10102201
6.Orijent 191910101101
7.Solin10101101
8.Dubrava Tim kabel10100001
9.Vukovar 199110100001
10.BSK100112-10
11.Jarun100113-20
12.Dugopolje100102-20
2 gola
Aleksa Latković
1 gol
Gabriel Popovic, Mario Tadejević, Ergi Ajazi, Borna Bilobrk, Mijo Šabić, Branimir Ćavar, Ivan Mihaljević, Domagoj Topić, Ante Vukadinović, Filip Jazvić, Mateja Božić, Toni Vinogradac, Luka Marković

Akumulirani žuti kartoni: 1

BSK

Adam Benić
Sinan Sinanovic

Cibalia

Edis Smajić

Croatia

Patrik Bošnjak
Gojko Gadže
Bruno Karoglan
Mijo Šabić
Toni Tipurić

Dubrava Tim kabel

Matej Hoić
Petar Petriško
David Žabec

Dugopolje

Dominik Balić
Igor Čerina
Marin Ljubičić
Marko Tešija

Hrv. dragovoljac

Seth Amoateng
Toni Vinogradac

Jarun

Borna Bilobrk
Lovro Dobrić
Fran Žilinski

Kustošija

Patrik Klančir
Luka Smoljo

Orijent 1919

Frano Ivančić
Andro Švrljuga

Rudeš

Luka Pasariček

Solin

Stephen Chinedu
Silvanus Nimeli

Vukovar 1991

Ivan Aleksić
Robin De Jesus Gonzalez Ruiz
Ivan Radošević

Prva nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2022./23. odvija s 12 klubova po trokružnom bod-sustavu (33 kola). 

 

Raspored utakmica za prvi dio natjecanja (22 kola) određuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da klub iz iste županije ili mjesta ima pravo izbora suprotnog natjecateljskog broja.

 

Pobjednik Prve NL iz natjecateljske godine 2022./2023. postaje član SuperSport HNL u natjecateljskoj godini 2023./2024.

 

U natjecateljskoj godini 2023./2024. Prvu NL će činiti 12 klubova i to: klub koji kao posljednje plasirani (10) ispadne iz SuperSport HNL-a 2022./2023., klubovi koji su se plasirali do zaključno 10. mjesta u Prvoj NL u natjecateljskoj godini 2022./2023., pobjednik Druge NL  te pobjednik kvalifikacija, odigranih po dvostrukom kup sustavu, između 11. kluba Prve NL i 2. kluba iz Druge NL. 

 

 

 

Ljestvica

1.Rudeš1+23
2.Croatia1+23
3.Hrv. dragovoljac1+13
4.Cibalia101
5.Kustošija101
6.Orijent 1919101
7.Solin101
8.Dubrava Tim kabel101
9.Vukovar 1991101
10.BSK1-10
11.Jarun1-20
12.Dugopolje1-20