Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

SuperSport Druga NL

SuperSport Druga nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

SuperSport Druga NL
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 17:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 1Dugo Selo20.08.2022. 17:30, ŠRC Podgora, Krapina
20.08.2022. 17:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II3 : 1Grobničan20.08.2022. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
20.08.2022. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace4 : 3Jadran-Poreč20.08.2022. 17:30, Hrvace, Hrvace
20.08.2022. 17:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Trnje20.08.2022. 17:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
19.08.2022. 17:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac0 : 0Mladost Ždralovi19.08.2022. 17:30, Čepin, Čepin
19.08.2022. 17:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Sesvete19.08.2022. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.08.2022. 17:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 1Belišće20.08.2022. 17:30, Jadranovo, Ploče
20.08.2022. 17:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia1 : 1Opatija20.08.2022. 17:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
2. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 1Opatija27.08.2022. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
27.08.2022. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 0Marsonia27.08.2022. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
26.08.2022. 17:00
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete0 : 1Jadran LP26.08.2022. 17:00, Sv. Josip Radnik, Sesvete
27.08.2022. 17:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Međimurje27.08.2022. 17:00, Brdo, Ždralovi
26.08.2022. 17:00
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac0 : 0Trnje26.08.2022. 17:00, Čepin, Čepin
27.08.2022. 17:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 1Bjelovar27.08.2022. 17:00, Veli Jože, Poreč
27.08.2022. 17:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan0 : 0Hrvace27.08.2022. 17:00, Mavrinci, Čavle
26.08.2022. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)3 : 1Osijek II26.08.2022. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
3. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II0 : 2Dugo Selo04.09.2022. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
03.09.2022. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Zagorec (KR)03.09.2022. 16:30, Hrvace, Hrvace
03.09.2022. 16:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 1Grobničan03.09.2022. 16:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
03.09.2022. 16:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 2Zrinski Jurjevac03.09.2022. 16:30, Veli Jože, Poreč
03.09.2022. 16:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Trnje03.09.2022. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.09.2022. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Mladost Ždralovi03.09.2022. 16:30, Jadranovo, Ploče
03.09.2022. 16:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia0 : 2Sesvete03.09.2022. 16:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
03.09.2022. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 1Belišće03.09.2022. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 1Belišće10.09.2022. 16:30, Gradski stadion, Dugo Selo
09.09.2022. 16:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete1 : 1Opatija09.09.2022. 16:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
10.09.2022. 16:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Marsonia10.09.2022. 16:30, Brdo, Ždralovi
10.09.2022. 16:30
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 0Jadran LP10.09.2022. 16:30, Trnje, Zagreb
10.09.2022. 16:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč6 : 0Međimurje10.09.2022. 16:30, Veli Jože, Poreč
10.09.2022. 16:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan0 : 3Zrinski Jurjevac10.09.2022. 16:30, Mavrinci, Čavle
10.09.2022. 16:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)3 : 1Bjelovar10.09.2022. 16:30, ŠRC Podgora, Krapina
10.09.2022. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II0 : 0Hrvace10.09.2022. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
5. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 3Dugo Selo17.09.2022. 16:30, Hrvace, Hrvace
16.09.2022. 16:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Osijek II16.09.2022. 16:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.09.2022. 16:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac3 : 0Zagorec (KR)16.09.2022. 16:30, Čepin, Čepin
16.09.2022. 16:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 2Grobničan16.09.2022. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
18.09.2022. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 1Jadran-Poreč18.09.2022. 16:30, Jadranovo, Ploče
17.09.2022. 16:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia4 : 2Trnje17.09.2022. 16:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
16.09.2022. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 1Mladost Ždralovi16.09.2022. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
17.09.2022. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 1Sesvete17.09.2022. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
6. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 2Sesvete24.09.2022. 16:00, Gradski stadion, Dugo Selo
24.09.2022. 16:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Belišće24.09.2022. 16:00, Brdo, Ždralovi
24.09.2022. 16:00
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 0Opatija24.09.2022. 16:00, Trnje, Zagreb
24.09.2022. 16:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 2Marsonia24.09.2022. 16:00, Veli Jože, Poreč
24.09.2022. 16:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan0 : 1Jadran LP24.09.2022. 16:00, Mavrinci, Čavle
24.09.2022. 16:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 1Međimurje24.09.2022. 16:00, ŠRC Podgora, Krapina
24.09.2022. 16:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II4 : 2Zrinski Jurjevac24.09.2022. 16:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24.09.2022. 16:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 3Bjelovar24.09.2022. 16:00, Hrvace, Hrvace
7. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 15:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 1Dugo Selo01.10.2022. 15:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.09.2022. 15:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac2 : 3Hrvace30.09.2022. 15:30, Čepin, Čepin
30.09.2022. 15:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 3Osijek II30.09.2022. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
01.10.2022. 15:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP5 : 1Zagorec (KR)01.10.2022. 15:30, Jadranovo, Ploče
01.10.2022. 15:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0Grobničan01.10.2022. 15:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
05.10.2022. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 1Jadran-Poreč05.10.2022. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
01.10.2022. 15:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće3 : 0Trnje01.10.2022. 15:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
04.10.2022. 15:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete1 : 0Mladost Ždralovi04.10.2022. 15:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
8. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 0Mladost Ždralovi08.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Dugo Selo
08.10.2022. 15:00
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 1Sesvete08.10.2022. 15:00, Trnje, Zagreb
08.10.2022. 15:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč2 : 2Belišće08.10.2022. 15:00, Veli Jože, Poreč
08.10.2022. 15:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan1 : 2Opatija08.10.2022. 15:00, Mavrinci, Čavle
08.10.2022. 15:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)0 : 2Marsonia08.10.2022. 15:00, ŠRC Podgora, Krapina
08.10.2022. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II1 : 1Jadran LP08.10.2022. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.10.2022. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Međimurje08.10.2022. 15:00, Hrvace, Hrvace
08.10.2022. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 1Zrinski Jurjevac08.10.2022. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
9. kolo
Izvještaj
14.10.2022. 15:00
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac2 : 1Dugo Selo14.10.2022. 15:00, Čepin, Čepin
14.10.2022. 15:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 1Bjelovar14.10.2022. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
15.10.2022. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 0Hrvace15.10.2022. 15:00, Jadranovo, Ploče
15.10.2022. 13:00
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia2 : 2Osijek II15.10.2022. 13:00, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
14.10.2022. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija3 : 0Zagorec (KR)14.10.2022. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
15.10.2022. 15:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 1Grobničan15.10.2022. 15:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
14.10.2022. 15:00
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete4 : 1Jadran-Poreč14.10.2022. 15:00, Sv. Josip Radnik, Sesvete
15.10.2022. 15:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 1Trnje15.10.2022. 15:00, Brdo, Ždralovi
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 2Trnje22.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Dugo Selo
22.10.2022. 15:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 0Mladost Ždralovi22.10.2022. 15:00, Veli Jože, Poreč
22.10.2022. 15:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan0 : 1Sesvete22.10.2022. 15:00, Mavrinci, Čavle
22.10.2022. 15:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 4Belišće22.10.2022. 15:00, ŠRC Podgora, Krapina
22.10.2022. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II1 : 3Opatija22.10.2022. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22.10.2022. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace4 : 1Marsonia22.10.2022. 15:00, Hrvace, Hrvace
22.10.2022. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 0Jadran LP22.10.2022. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
21.10.2022. 15:00
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac1 : 2Međimurje21.10.2022. 15:00, Čepin, Čepin
11. kolo
Izvještaj
28.10.2022. 15:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 2Dugo Selo28.10.2022. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
29.10.2022. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Zrinski Jurjevac29.10.2022. 15:00, Jadranovo, Ploče
29.10.2022. 15:00
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia0 : 2Bjelovar29.10.2022. 15:00, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
28.10.2022. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija2 : 0Hrvace28.10.2022. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
28.10.2022. 15:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 0Osijek II28.10.2022. 15:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
28.10.2022. 15:00
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete4 : 0Zagorec (KR)28.10.2022. 15:00, Sv. Josip Radnik, Sesvete
29.10.2022. 15:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 1Grobničan29.10.2022. 15:00, Brdo, Ždralovi
29.10.2022. 15:00
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 3Jadran-Poreč29.10.2022. 15:00, Trnje, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo5 : 3Jadran-Poreč05.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Dugo Selo
05.11.2022. 14:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan2 : 0Trnje05.11.2022. 14:00, Mavrinci, Čavle
05.11.2022. 14:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 2Mladost Ždralovi05.11.2022. 14:00, ŠRC Podgora, Krapina
05.11.2022. 14:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II0 : 2Sesvete05.11.2022. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
05.11.2022. 14:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 1Belišće05.11.2022. 14:00, Hrvace, Hrvace
05.11.2022. 14:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 1Opatija05.11.2022. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
04.11.2022. 14:00
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac1 : 0Marsonia04.11.2022. 14:00, Čepin, Čepin
04.11.2022. 14:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 2Jadran LP04.11.2022. 14:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 14:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Dugo Selo12.11.2022. 14:00, Jadranovo, Ploče
12.11.2022. 14:00
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia1 : 3Međimurje12.11.2022. 14:00, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
11.11.2022. 14:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 2Zrinski Jurjevac11.11.2022. 14:00, Stadion Kantrida, Rijeka
12.11.2022. 14:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 0Bjelovar12.11.2022. 14:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
11.11.2022. 14:00
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete0 : 3Hrvace11.11.2022. 14:00, Sv. Josip Radnik, Sesvete
12.11.2022. 14:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Osijek II12.11.2022. 14:00, Brdo, Ždralovi
12.11.2022. 14:00
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 0Zagorec (KR)12.11.2022. 14:00, Trnje, Zagreb
12.11.2022. 14:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 0Grobničan12.11.2022. 14:00, Veli Jože, Poreč
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 1Grobničan19.11.2022. 13:30, Gradski stadion, Dugo Selo
19.11.2022. 13:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)1 : 1Jadran-Poreč19.11.2022. 13:30, ŠRC Podgora, Krapina
19.11.2022. 13:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II3 : 2Trnje19.11.2022. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
19.11.2022. 13:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 1Mladost Ždralovi19.11.2022. 13:30, Hrvace, Hrvace
19.11.2022. 13:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 3Sesvete19.11.2022. 13:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.11.2022. 13:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac1 : 1Belišće18.11.2022. 13:30, Čepin, Čepin
18.11.2022. 13:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 5Opatija18.11.2022. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
19.11.2022. 13:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Marsonia19.11.2022. 13:30, Jadranovo, Ploče
15. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia2 : 2Dugo Selo26.11.2022. 13:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
25.11.2022. 13:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija1 : 1Jadran LP25.11.2022. 13:30, Stadion Kantrida, Rijeka
26.11.2022. 13:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 1Međimurje26.11.2022. 13:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
26.11.2022. 13:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete0 : 0Zrinski Jurjevac26.11.2022. 13:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
26.11.2022. 13:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 1Bjelovar26.11.2022. 13:30, Brdo, Ždralovi
26.11.2022. 13:30
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 1Hrvace26.11.2022. 13:30, Trnje, Zagreb
27.11.2022. 13:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II4 : 2Jadran-Poreč27.11.2022. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
26.11.2022. 13:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan2 : 0Zagorec (KR)26.11.2022. 13:30, Mavrinci, Čavle
16. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zagorec (KR) 25.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Dugo Selo
25.02.2023. 15:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Osijek II 25.02.2023. 15:00, Mavrinci, Čavle
25.02.2023. 15:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Hrvace 25.02.2023. 15:00, Veli Jože, Poreč
25.02.2023. 15:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Bjelovar 25.02.2023. 15:00, Trnje, Zagreb
25.02.2023. 15:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Zrinski Jurjevac 25.02.2023. 15:00, Brdo, Ždralovi
24.02.2023. 15:00
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Međimurje 24.02.2023. 15:00, Sv. Josip Radnik, Sesvete
25.02.2023. 15:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Jadran LP 25.02.2023. 15:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
24.02.2023. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Marsonia 24.02.2023. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
17. kolo
Izvještaj
03.03.2023. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Dugo Selo 03.03.2023. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
04.03.2023. 15:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Belišće 04.03.2023. 15:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
04.03.2023. 15:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Sesvete 04.03.2023. 15:30, Jadranovo, Ploče
03.03.2023. 15:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Mladost Ždralovi 03.03.2023. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
04.03.2023. 15:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Zrinski Jurjevac 04.03.2023. 15:30, Trnje, Zagreb
04.03.2023. 15:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Jadran-Poreč 04.03.2023. 15:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
04.03.2023. 15:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Grobničan 04.03.2023. 15:30, Hrvace, Hrvace
04.03.2023. 15:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Zagorec (KR) 04.03.2023. 15:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Osijek II 11.03.2023. 15:30, Gradski stadion, Dugo Selo
11.03.2023. 15:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Hrvace 11.03.2023. 15:30, ŠRC Podgora, Krapina
11.03.2023. 15:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Bjelovar 11.03.2023. 15:30, Mavrinci, Čavle
10.03.2023. 15:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Jadran-Poreč 10.03.2023. 15:30, Čepin, Čepin
11.03.2023. 15:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Međimurje 11.03.2023. 15:30, Trnje, Zagreb
11.03.2023. 15:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Jadran LP 11.03.2023. 15:30, Brdo, Ždralovi
10.03.2023. 15:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Marsonia 10.03.2023. 15:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
11.03.2023. 15:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Opatija 11.03.2023. 15:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
19. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Dugo Selo 18.03.2023. 15:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
17.03.2023. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Sesvete 17.03.2023. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
18.03.2023. 15:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Mladost Ždralovi 18.03.2023. 15:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
18.03.2023. 15:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Trnje 18.03.2023. 15:30, Jadranovo, Ploče
17.03.2023. 15:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Jadran-Poreč 17.03.2023. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
17.03.2023. 15:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Grobničan 17.03.2023. 15:30, Čepin, Čepin
18.03.2023. 15:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Zagorec (KR) 18.03.2023. 15:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.03.2023. 15:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Osijek II 18.03.2023. 15:30, Hrvace, Hrvace
20. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 15:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Hrvace 25.03.2023. 15:30, Gradski stadion, Dugo Selo
25.03.2023. 15:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Bjelovar 25.03.2023. 15:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
25.03.2023. 15:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Zrinski Jurjevac 25.03.2023. 15:30, ŠRC Podgora, Krapina
25.03.2023. 15:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Međimurje 25.03.2023. 15:30, Mavrinci, Čavle
25.03.2023. 15:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Jadran LP 25.03.2023. 15:30, Veli Jože, Poreč
25.03.2023. 15:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Marsonia 25.03.2023. 15:30, Trnje, Zagreb
25.03.2023. 15:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Opatija 25.03.2023. 15:30, Brdo, Ždralovi
24.03.2023. 15:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Belišće 24.03.2023. 15:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
21. kolo
Izvještaj
31.03.2023. 16:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Dugo Selo 31.03.2023. 16:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Mladost Ždralovi 01.04.2023. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
31.03.2023. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Trnje 31.03.2023. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
01.04.2023. 16:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Jadran-Poreč 01.04.2023. 16:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
01.04.2023. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Grobničan 01.04.2023. 16:30, Jadranovo, Ploče
31.03.2023. 16:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zagorec (KR) 31.03.2023. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
31.03.2023. 16:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Osijek II 31.03.2023. 16:30, Čepin, Čepin
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Hrvace 01.04.2023. 16:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
22. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 16:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Bjelovar 08.04.2023. 16:30, Gradski stadion, Dugo Selo
08.04.2023. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zrinski Jurjevac 08.04.2023. 16:30, Hrvace, Hrvace
08.04.2023. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Međimurje 08.04.2023. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.04.2023. 16:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Jadran LP 08.04.2023. 16:30, ŠRC Podgora, Krapina
08.04.2023. 16:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Marsonia 08.04.2023. 16:30, Mavrinci, Čavle
08.04.2023. 16:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Opatija 08.04.2023. 16:30, Veli Jože, Poreč
08.04.2023. 16:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Belišće 08.04.2023. 16:30, Trnje, Zagreb
08.04.2023. 16:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Sesvete 08.04.2023. 16:30, Brdo, Ždralovi
23. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 16:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Dugo Selo 15.04.2023. 16:30, Brdo, Ždralovi
14.04.2023. 16:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Trnje 14.04.2023. 16:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
15.04.2023. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Jadran-Poreč 15.04.2023. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
14.04.2023. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Grobničan 14.04.2023. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
15.04.2023. 16:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Zagorec (KR) 15.04.2023. 16:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
15.04.2023. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Osijek II 15.04.2023. 16:30, Jadranovo, Ploče
14.04.2023. 16:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Hrvace 14.04.2023. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
14.04.2023. 16:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Bjelovar 14.04.2023. 16:30, Čepin, Čepin
24. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zrinski Jurjevac 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
22.04.2023. 17:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Međimurje 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
22.04.2023. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Jadran LP 22.04.2023. 17:00, Hrvace, Hrvace
22.04.2023. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Marsonia 22.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22.04.2023. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Opatija 22.04.2023. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
22.04.2023. 17:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Belišće 22.04.2023. 17:00, Mavrinci, Čavle
22.04.2023. 17:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Sesvete 22.04.2023. 17:00, Veli Jože, Poreč
22.04.2023. 17:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Mladost Ždralovi 22.04.2023. 17:00, Trnje, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Dugo Selo 29.04.2023. 17:00, Trnje, Zagreb
29.04.2023. 17:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Jadran-Poreč 29.04.2023. 17:00, Brdo, Ždralovi
28.04.2023. 17:00
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Grobničan 28.04.2023. 17:00, Sv. Josip Radnik, Sesvete
29.04.2023. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Zagorec (KR) 29.04.2023. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
28.04.2023. 17:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Osijek II 28.04.2023. 17:00, Stadion Kantrida, Rijeka
29.04.2023. 17:00
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Hrvace 29.04.2023. 17:00, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
29.04.2023. 17:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Bjelovar 29.04.2023. 17:00, Jadranovo, Ploče
28.04.2023. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zrinski Jurjevac 28.04.2023. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
26. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Međimurje 06.05.2023. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
05.05.2023. 17:00
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Jadran LP 05.05.2023. 17:00, Čepin, Čepin
06.05.2023. 17:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Marsonia 06.05.2023. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
06.05.2023. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Opatija 06.05.2023. 17:00, Hrvace, Hrvace
06.05.2023. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Belišće 06.05.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
06.05.2023. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Sesvete 06.05.2023. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
06.05.2023. 17:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Mladost Ždralovi 06.05.2023. 17:00, Mavrinci, Čavle
06.05.2023. 17:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Trnje 06.05.2023. 17:00, Veli Jože, Poreč
27. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Dugo Selo 13.05.2023. 17:30, Veli Jože, Poreč
13.05.2023. 17:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Grobničan 13.05.2023. 17:30, Trnje, Zagreb
13.05.2023. 17:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Zagorec (KR) 13.05.2023. 17:30, Brdo, Ždralovi
12.05.2023. 17:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Osijek II 12.05.2023. 17:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
13.05.2023. 17:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Hrvace 13.05.2023. 17:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
12.05.2023. 17:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Bjelovar 12.05.2023. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka
13.05.2023. 17:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Zrinski Jurjevac 13.05.2023. 17:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
13.05.2023. 17:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Međimurje 13.05.2023. 17:30, Jadranovo, Ploče
28. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Jadran LP 20.05.2023. 17:30, Gradski stadion, Dugo Selo
19.05.2023. 17:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Marsonia 19.05.2023. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
19.05.2023. 17:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Opatija 19.05.2023. 17:30, Čepin, Čepin
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Belišće 20.05.2023. 17:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20.05.2023. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Sesvete 20.05.2023. 17:30, Hrvace, Hrvace
20.05.2023. 17:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Mladost Ždralovi 20.05.2023. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
20.05.2023. 17:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Trnje 20.05.2023. 17:30, ŠRC Podgora, Krapina
20.05.2023. 17:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Jadran-Poreč 20.05.2023. 17:30, Mavrinci, Čavle
29. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Dugo Selo 27.05.2023. 17:30, Mavrinci, Čavle
27.05.2023. 17:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Zagorec (KR) 27.05.2023. 17:30, Veli Jože, Poreč
27.05.2023. 17:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Osijek II 27.05.2023. 17:30, Trnje, Zagreb
27.05.2023. 17:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Hrvace 27.05.2023. 17:30, Brdo, Ždralovi
26.05.2023. 17:30
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete : Bjelovar 26.05.2023. 17:30, Sv. Josip Radnik, Sesvete
27.05.2023. 17:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Zrinski Jurjevac 27.05.2023. 17:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
26.05.2023. 17:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Opatija : Međimurje 26.05.2023. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka
27.05.2023. 17:30
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Marsonia : Jadran LP 27.05.2023. 17:30, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
30. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 17:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Marsonia 03.06.2023. 17:30, Gradski stadion, Dugo Selo
03.06.2023. 17:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Opatija 03.06.2023. 17:30, Jadranovo, Ploče
03.06.2023. 17:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Belišće 03.06.2023. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.06.2023. 17:30
Čepin, Čepin
Zrinski Jurjevac : Sesvete 03.06.2023. 17:30, Čepin, Čepin
03.06.2023. 17:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Mladost Ždralovi 03.06.2023. 17:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
03.06.2023. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Trnje 03.06.2023. 17:30, Hrvace, Hrvace
03.06.2023. 17:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Osijek II 03.06.2023. 17:30, Veli Jože, Poreč
03.06.2023. 17:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Grobničan 03.06.2023. 17:30, ŠRC Podgora, Krapina
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jadran LP151050268+1835
2.Sesvete159422410+1431
3.Bjelovar158432513+1228
4.Belišće158432113+828
5.Zrinski Jurjevac157532114+726
6.Opatija155732415+922
7.Mladost Ždralovi156451711+622
8.Hrvace156452018+222
9.Dugo Selo155552321+220
10.Osijek II155372327-418
11.Jadran-Poreč154563032-217
12.Trnje153751723-616
13.Marsonia153391729-1212
14.Grobničan1532101222-1011
15.Zagorec (KR)1523101233-219
16.Međimurje1523101033-239
12 golova
Nikola Marić
9 golova
Nail Omerović
8 golova
Ivan Baraban, Matija Smrekar
7 golova
Oliver Sumić, Igor Lepinjica, Selmir Mahmutović
6 golova
Patrick Junior Osei Kesse, Krešimir Luetić
5 golova
Mateo Topić, Silvio Anočić, Dražen Pilčić, Dominik Glavina, Filip Filipović, Goodness Ohiremen Ajayi, Leonardo Petrović
4 gola
Mate Ivetić, Josip Ivan Zorica, Eugeniu REBENJA, Filip Lišnić, Edin Junuzović, Robert Jandrek
3 gola
Ivan Abramović, Jurica Kovačić, Jakov Pranjić, Petar Radoš, D'Andre Jerome BISHOP, Jovan Motika, Lucas Fernandes Dos Passos, Luka Miletić, Fran Petković, Marko Gazić, Mario Bačić, Patrick Pejić, Franko Bosančić
2 gola
Ermin Huseinbašić, Antonio Marić, Petar Tankosić, Dan Lagumdžija, Tin Polić, Leon Petrović, Ivan Ivić, Uroš Arsenijević, Tin Janušić, Marin Brigić, Luka Varga, Jan Raužan, Vedran Kočiš, Robert Vlizlo, Ivan Blatančić, Ivan Jajalo, Josip Vučković, Neven Laštro, Fran Kožarić, Luka Kekez, Ivan Filipović, Antonio Pejanović, Denis Ceraj, Josip Serdarušić, Tonći Kukoč-Petraello, Stipe Vrdoljak, Hrvoje Milić, Karlo Darojković, Marin Grujević, Marin Bakić, Maks Slunjski
1 gol
Ivan Macan, Tin Kulenović, Josip Balentović, Toni Brezina, Stjepan Salapić, Pjero Škarić, Luka Povoljnjak, Domagoj Ninčević, Marko Guja, Igor Ribić, Paolo Grbac, Domagoj Prtenjača, Mario Tadić, Mihovil Rašić, Dario Banić, Donato Bernobić, Marin Romić, Vanja Kulenović, Petar Raguž, Patrik Srzentić, Sven Opačić, Ivan Dulaj, Ivan Lozić, Nikola Rodin, Jozef Kuqi, Silvio Mihić, Filip Šverko, Mateo Jakšić, Tino Klepo, Deni Stojanac, Tomislav Turčin, Patrik Šantalab, Petar Bračević, Marijan Starčić, Chukwu Chikwado ELIJAH, Christos MITSIS, Moises Luiz Correa, Sanghun Seok, Nemanja Kašiković, Basit Akinola Jabita, Karlo Marić, Petar Havojić, Ivano Čepo, Ivan Verhas, Dean Radošević, Ivan Palić, Toni Botica, Karlo Dobrilović, Đevad Selman, Karlo Ljulj, Danijel Polanec, Mauro Benko, Ante Glavina, Joško Rendulić, Marko Bibić, Ivan Đaković, Val Bogolin, Ivan Raič, Marin Prekodravac, Dominik Solić, Max Galić, Ivan Kegelj, Marko Salamunović, Jakov Delibegović, Petar Korov

Akumulirani žuti kartoni: 3

Dugo Selo

Petar Radoš

Hrvace

Luka Matanović

Marsonia

Ermin Huseinbašić

Mladost Ždralovi

Marko Guja

Opatija

Dan Lagumdžija

Osijek II

Ivan Ivić
Ivan Verhas

Trnje

Patrick Junior Osei Kesse

Zagorec (KR)

Andrej Landripet

Akumulirani žuti kartoni: 2

Belišće

Mario Bačić
D'Andre Jerome BISHOP
Luka Conjar
Luka Grgić
Marko Kalanj
Ivan Lacković
Filip Radovanović
Papa Mamadou Seck

Bjelovar

Adrijan Coha
David Crnjac
Vedran Kočiš
Jovan Motika
Jakov Pranjić
Josip Serdarušić

Dugo Selo

Ivan Bastalec
Ivan Filipović
Ivan MUSTAPIĆ
Fran Petković
Marijan Starčić

Grobničan

Jacob Aboosah
Franko Bosančić
Dražen Pilčić
Din Pozderac
Domagoj Prtenjača
Duje Ušalj
Chase Column Van Wey

Hrvace

Duje Bilić

Jadran LP

Ivano Čepo
Nikola Rodin

Jadran-Poreč

Donato Bernobić
Mate Ivetić
Antonio Pavlić
Patrik Srzentić
Oliver Sumić
Noel Žiković

Marsonia

Karlo Begović
Ivan Blatančić
Mihael Bosanac
Lukas Kovačević
Selmir Mahmutović
Silvio Mihić
Dominik Perković
Matej Sivrić
Marin Tolić

Međimurje

Jozef Kuqi

Mladost Ždralovi

Ivan Baraban
Franko Čordaš
Mateo Jakšić
Fran Kožarić
Rene Ljuboja
Stjepan Mamić
Marko Šuto

Opatija

Goodness Ohiremen Ajayi
Edin Junuzović
Antonio Pejanović

Osijek II

Danijel Polanec
Marin Prekodravac
Petar Tankosić
Josip Vuica

Sesvete

Ivan Abramović
Marin Brigić
Dino Musulin
Mateo Topić

Trnje

Karlo Dobrilović
Fran Došen
Vito Heteši
Kristijan Mandić
Šimun Rendulić
Vanja Šare

Zagorec (KR)

Petar Bračević
Patrik Braun
Mario Cetina
Max Galić
Luka Kožić
Vanja Kulenović
Mario Matković
Matija Smrekar
Luka Vinski

Zrinski Jurjevac

Luka Ćubel
Niko Hajnal
Luka Miletić
Patrick Pejić
Marin Stanić
Mario Tadić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Belišće

Frane Barbić
Marko Gazić
Vedran Mlinarić
Antonio Vranjković

Bjelovar

Jakov Delibegović
Lucas Fernandes Dos Passos
Mihael Hrahovski
Gabriel Iličević
Mario Ljevar
Mario Nikolić
Dean Radošević
Patrik Šantalab
Josip Šantić

Dugo Selo

Martin Franjčić
Marko Salar
Đevad Selman
Maks Slunjski
Juraj Starčić

Grobničan

Prince Arthur
Filip Batarelo
Carlo Berković
Dino Curać
Andre Franković
Tin Jurica
Borna Kovačević
Luka Mikulica
Karlo Valjan

Hrvace

Toni Botica
Luka Botić
Robert Jandrek
Ante Kekez
Pjero Škarić
Karlo Udovičić
Ante Zoko

Jadran LP

Ivan Dulaj
Duje Manenica
Mirko Marić
Nikola Marić
Stipe Nikolac
Ivan Paponja
Nikola Perić
Leonardo Petrović
Ivan Raič
Marin Romić
Duje Žderić

Jadran-Poreč

Paolo Bernobić
Filip Filipović
Antonio Siljan
Noa Zuliani

Marsonia

Lovro Anić
Josip Balentović
Dario Ćato
Ivan Didović
Dominik Jergović
Damir Mirković
Marko Salamunović

Međimurje

Dominik Arambašić
Fran Cerovčec
Ivan Đaković
Joao Carlos FARIAS DO NASCIMENTO
Marijan Fotak
Petar Havojić
Oliver Kalac
Đorđe Magdelinić
Edo Novak
Kristian Popovic
Joško Rendulić
Mihael Zorica

Mladost Ždralovi

Ivan Abramović
Luis Felipe ALVES FERREIRA
Dorjan Franceković
Jan Raužan

Opatija

Uroš Arsenijević
Marijan Ćorić
Kristijan Glavaš
Paolo Grbac
Marin Grujević
Marshal Mfon Johnson
Igor Jugović
Tonći Kukoč-Petraello
Danijel Lazić

Osijek II

Ognjen Bakić
Antonio Blažanović
Kristian Fućak
Antonijo Ivandić
Mihael Jozić
Leon Marković
Tin Sajko

Sesvete

Matej Adžić
Filip Cvitanović
Marko Krznarić
Tin Kulenović
Haoran Li
Sven Opačić
Tomislav Turčin
Nino Vukasović
Josip Ivan Zorica

Trnje

Marko Bibić
Denis Ceraj
Ivan Čolić
Domagoj Ninčević
Igor Ribić
Antonijo Vidović

Zagorec (KR)

Peter Chikola
Patrik Jug
Mark Karković
Mohamed Sanogo
Karlo Stiperski
Dani Vinceljak

Zrinski Jurjevac

Miran Horvat
Petar Korov
Luka Matković
Petar Raguž
Eugeniu REBENJA
Karlo Ulm

Dugo Selo

Petar Radoš

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Hrvace

Luka Matanović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Marsonia

Ermin Huseinbašić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Damir Mirković

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Mladost Ždralovi

Marko Guja

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Opatija

Dan Lagumdžija

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Osijek

Yevhen Cheberko

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Ivan Ivić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Antonio Mance

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Ivan Verhas

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Trnje

Patrick Junior Osei Kesse

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Zagorec (KR)

Andrej Landripet

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

SuperSport Druga nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Formirana je od natjecateljske godine 2022./23., kada je nastala spajanjem najuspješnijih klubova u dotadašnjim trećim ligama. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2022./23. odvija s 16 klubova po dvokružnom bod-sustavu (30 kola). 

 

Raspored utakmica određuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da klub iz iste županije ili mjesta ima pravo izbora suprotnog natjecateljskog broja.

 

Pobjednik SuperSport Druge NL iz natjecateljske godine 2022./2023. postaje član SuperSport Prve NL u natjecateljskoj godini 2023./2024, a drugoplasirani igra kvalifikacije protiv 11-plasirane momčadi SuperSport Prve NL po dvostrukom kup sustavu.

 

U natjecateljskoj godini 2023./2024. SuperSport Drugu NL će činiti 16klubova i to: klub koji kao posljednje plasirani (12) ispadne iz SuperSport Prve NL 2022./2023., poraženi iz kvalifikacija za popunu SuperSport 1. NL, klubovi koji su se plasirali do zaključno 13. mjesta u SuperSport Drugoj NL u natjecateljskoj godini 2022./2023. te tri pobjednika iz kvalifikacija 14-plasirane momčadi SuperSport Druge NL i pet prvaka trećih NL.

 

 

 

Ljestvica

1.Jadran LP15+1835
2.Sesvete15+1431
3.Bjelovar15+1228
4.Belišće15+828
5.Zrinski Jurjevac15+726
6.Opatija15+922
7.Mladost Ždralovi15+622
8.Hrvace15+222
9.Dugo Selo15+220
10.Osijek II15-418
11.Jadran-Poreč15-217
12.Trnje15-616
13.Marsonia15-1212
14.Grobničan15-1011
15.Zagorec (KR)15-219
16.Međimurje15-239