Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

SuperSport HNL

Službena web stranica
SuperSport Hrvatske nogometne lige:
HNL.hr

SuperSport HNL
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Hajduk17.07.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
17.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Slaven Belupo17.07.2022. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
15.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Lokomotiva15.07.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
16.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica16.07.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Rijeka16.07.2022. 21:00, Šubićevac, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
-
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
23.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Šibenik23.07.2022. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
24.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Osijek24.07.2022. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 5Dinamo23.07.2022. 21:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Varaždin22.07.2022. 20:00, Aldo Drosina, Pula
3. kolo
Izvještaj
30.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Hajduk30.07.2022. 21:00, Stadion Varteks, Varaždin
29.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Istra 196129.07.2022. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
31.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo31.07.2022. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva29.07.2022. 18:55, Šubićevac, Šibenik
31.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Gorica31.07.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
-
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica
07.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Rijeka07.08.2022. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
06.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik06.08.2022. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
06.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Osijek06.08.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
05.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo05.08.2022. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Hajduk13.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
14.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Varaždin14.08.2022. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Istra 196112.08.2022. 20:00, Šubićevac, Šibenik
14.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Slaven Belupo14.08.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
13.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Lokomotiva13.08.2022. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 21.08.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
19.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica 19.08.2022. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka 21.08.2022. 18:55, Aldo Drosina, Pula
20.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik 20.08.2022. 18:30, Stadion Varteks, Varaždin
20.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 20.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk 27.08.2022. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27.08.2022. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo 27.08.2022. 18:00, Šubićevac, Šibenik
27.08.2022. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin 27.08.2022. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
27.08.2022. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961 27.08.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.08.2022. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo 27.08.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo 03.09.2022. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
03.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva 03.09.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
03.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica 03.09.2022. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
03.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 03.09.2022. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik 03.09.2022. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk 10.09.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
10.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek 10.09.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
10.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo 10.09.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
10.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin 10.09.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961 10.09.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961 17.09.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
17.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin 17.09.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 17.09.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
17.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek 17.09.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17.09.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik 17.09.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
11. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk 01.10.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
01.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica 01.10.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
01.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva 01.10.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
01.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 01.10.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
01.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 01.10.2022. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 08.10.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
08.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo 08.10.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
08.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 08.10.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
08.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik 08.10.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
08.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka 08.10.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 15.10.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 15.10.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
15.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo 15.10.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
15.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961 15.10.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 15.10.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 22.10.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek 22.10.2022. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik 22.10.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 22.10.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica 22.10.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 29.10.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 29.10.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 1961 29.10.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
29.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin 29.10.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo 29.10.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek 05.11.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
05.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik 05.11.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
05.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka 05.11.2022. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica 05.11.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
05.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva 05.11.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 12.11.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961 12.11.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 12.11.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo 12.11.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek 12.11.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik 21.01.2023., Gradski stadion Poljud, Split
21.01.2023.
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 21.01.2023., Stadion Gradski vrt, Osijek
21.01.2023.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica 21.01.2023., Stadion Maksimir, Zagreb
21.01.2023.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 21.01.2023., Stadion Varteks, Varaždin
21.01.2023.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo 21.01.2023., Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk 28.01.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo 28.01.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva 28.01.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica 28.01.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka 28.01.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka 04.02.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik 04.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek 04.02.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo 04.02.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin 04.02.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk 11.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961 11.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo 11.02.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva 11.02.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica 11.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica 18.02.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka 18.02.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik 18.02.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek 18.02.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo 18.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk 25.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin 25.02.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 1961 25.02.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo 25.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva 25.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka 04.03.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik 04.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 04.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk 11.03.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo 11.03.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin 11.03.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961 11.03.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo 11.03.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo 18.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva 18.03.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica 18.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 18.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik 18.03.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk 01.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek 01.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo 01.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin 01.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961 01.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961 08.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin 08.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 08.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek 08.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik 08.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk 15.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica 15.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva 15.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 15.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 15.04.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo 22.04.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik 22.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 29.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 29.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo 29.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961 29.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 29.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 06.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek 06.05.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik 06.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 06.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica 06.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 13.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 13.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 1961 13.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin 13.05.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo 13.05.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek 20.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik 20.05.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka 20.05.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica 20.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva 20.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 27.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961 27.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 27.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo 27.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek 27.05.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik 03.06.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 03.06.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica 03.06.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 03.06.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo 03.06.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo5410176+1113
2.Slaven Belupo522135-28
3.Hajduk320154+16
4.Lokomotiva5203101006
5.Šibenik51312206
6.Gorica41215505
7.Osijek512256-15
8.Varaždin512257-25
9.Rijeka411235-24
10.Istra 1961511338-54
3 gola
Dion Drena Beljo, Mislav Oršić, Marko Livaja, Josip Drmić
2 gola
Fran Brodić, Blaž Bošković, Dario Špikić, Anthony Kalik, Jakov-Anton Vasilj, Martin Baturina, Mounsef Bakrar, Sandro Kulenović
1 gol
Duje Čop, Silvio Goričan, Jani Atanasov, Arijan Ademi, Bernard Karrica, Mahir Emreli, Karlo Perić, Ante Crnac, Amer Gojak, Laszlo Kleinheisler, Dario Melnjak, Indrit Tuci, Enis Cokaj, Aliyu Ibrahim, Vedran Jugović, Matija Frigan, Toni Fruk, Mario Marina, Luka Menalo, Bernardo Matić, Luka Marin, Jorge Leonardo Obregon Rojas, Caio Da Cruz Oliveira Queiroz, Michele Šego, Mateo Kocijan, Igor Postonjski, Boško Šutalo, Josip Mišić, Petar Bočkaj
GodinaPobjednikViceprvak
1992.HajdukZagreb
1993.CroatiaHajduk
1994.HajdukZagreb
1995.HajdukCroatia
1996.CroatiaHajduk
1997.CroatiaHajduk
1998.CroatiaHajduk
1999.CroatiaRijeka
2000.DinamoHajduk
2001.HajdukDinamo
2002.ZagrebHajduk
2003.DinamoHajduk
2004.HajdukDinamo
2005.HajdukInter Zaprešić
2006.DinamoRijeka
2007.DinamoHajduk
2008.DinamoSlaven Belupo
2009.DinamoHajduk
2010.DinamoHajduk
2011.DinamoHajduk
2012.DinamoHajduk
2013.DinamoLokomotiva
2014.DinamoRijeka
2015.DinamoRijeka
2016.DinamoRijeka
2017.RijekaDinamo
2018.DinamoRijeka
2019.DinamoRijeka
2020.DinamoLokomotiva
2021.DinamoOsijek
2022.DinamoHajduk

1. HNL nastala je 1992. godine, nakon raspada Jugoslavije. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

Prva hrvatska nogometna liga od sezone 2013./14. uključuje 10 klubova iz Hrvatske. Natjecanje se odvija po četverokružnom bod sustavu (9+9+9+9=36 kola). U natjecateljskoj godini 2022./23. liga će nositi službeni naziv SuperSport Hrvatska nogometna liga, a u odnosu na prethodnu sezonu, novi prvoligaš je NK Varaždin.

Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2021./2022. ima pravo izbora natjecateljskog broja.

Utakmice SuperSport Hrvatske nogometne lige igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

Najuspješniji klubovi SuperSport Hrvatske nogometne lige sudjeluju u Uefinim klupskim natjecanjima. Broj klubova koji sudjeluje u Uefinoj Ligi prvaka, Uefinoj Europskoj ligi i Uefinoj Konferencijskoj ligi određuje se prema pristupnoj listi Uefe.

Na kraju natjecateljske godine 2022./23. ligu napušta klub plasiran na posljednjem (10.) mjestu na tablici, a u ligu će se plasirati prvoplasirani klub Druge HNL.

Tijela natjecanja

Povjerenik za natjecanje: Josip Brezni
Povjerenik za određivanje sudaca: Ivan Novak
Povjerenik za sigurnost: Jurica Jurjević
Disciplinski sudac: Alan Klakočer
Povjerenik za određivanje kontrolora sudaca: Ante Kulušić 

Ljestvica

1.Dinamo5+1113
2.Slaven Belupo5-28
3.Hajduk3+16
4.Lokomotiva506
5.Šibenik506
6.Gorica405
7.Osijek5-15
8.Varaždin5-25
9.Rijeka4-24
10.Istra 19615-54