Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

SuperSport Prva NL

SuperSport Prva nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

SuperSport Prva NL
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 1Solin13.08.2022. 17:30, Krimeja, Rijeka
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 0Vukovar 199113.08.2022. 17:30, Kustošija, Zagreb
14.08.2022. 16:55
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun1 : 3Rudeš14.08.2022. 16:55, Lučko, Lučko
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 2Hrv. dragovoljac13.08.2022. 17:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 2Kustošija13.08.2022. 17:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 2Croatia13.08.2022. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
2. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin4 : 0Croatia20.08.2022. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
19.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 4Dugopolje19.08.2022. 17:30, Kustošija, Zagreb
19.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac0 : 0Cibalia19.08.2022. 17:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1BSK20.08.2022. 17:30, ŠC Rudeš, Zagreb
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19914 : 1Jarun20.08.2022. 17:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
20.08.2022. 17:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 2Dubrava Tim kabel20.08.2022. 17:30, Krimeja, Rijeka
3. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel4 : 1Solin27.08.2022. 17:00, Kustošija, Zagreb
28.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun2 : 2Orijent 191928.08.2022. 17:00, Lučko, Lučko
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 1Vukovar 199127.08.2022. 17:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
27.08.2022. 16:55
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Rudeš27.08.2022. 16:55, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Hrv. dragovoljac27.08.2022. 17:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.08.2022. 17:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Kustošija28.08.2022. 17:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
4. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin1 : 1Kustošija03.09.2022. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac1 : 1Croatia02.09.2022. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Dugopolje03.09.2022. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Cibalia03.09.2022. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 0BSK03.09.2022. 16:30, Krimeja, Rijeka
03.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 1Jarun03.09.2022. 16:30, Kustošija, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun2 : 1Solin10.09.2022. 16:30, Lučko, Lučko
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 1Dubrava Tim kabel10.09.2022. 16:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
10.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Orijent 191910.09.2022. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.09.2022. 15:55
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Vukovar 199110.09.2022. 15:55, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Rudeš11.09.2022. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
09.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 0Hrv. dragovoljac09.09.2022. 16:30, Kustošija, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin3 : 1Hrv. dragovoljac17.09.2022. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Kustošija18.09.2022. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 1Croatia17.09.2022. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
17.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 1Dugopolje17.09.2022. 16:30, Krimeja, Rijeka
18.09.2022. 12:55
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 2Cibalia18.09.2022. 12:55, Kustošija, Zagreb
18.09.2022. 16:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun3 : 2BSK18.09.2022. 16:30, Lučko, Lučko
7. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Solin24.09.2022. 16:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
24.09.2022. 16:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Jarun24.09.2022. 16:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
24.09.2022. 16:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Dubrava Tim kabel24.09.2022. 16:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
25.09.2022. 16:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 2Orijent 191925.09.2022. 16:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
22.09.2022. 16:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 0Vukovar 199122.09.2022. 16:00, Kustošija, Zagreb
24.09.2022. 16:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac1 : 0Rudeš24.09.2022. 16:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
8. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Rudeš 02.10.2022. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Hrv. dragovoljac 01.10.2022. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
30.09.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Kustošija 30.09.2022. 15:30, Krimeja, Rijeka
01.10.2022. 14:50
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Croatia 01.10.2022. 14:50, Kustošija, Zagreb
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Dugopolje 01.10.2022. 15:30, Lučko, Lučko
01.10.2022. 15:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Cibalia 01.10.2022. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
9. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin 08.10.2022. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : BSK 10.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
09.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Jarun 09.10.2022. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
07.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Dubrava Tim kabel 07.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
07.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Orijent 1919 07.10.2022. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
08.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Vukovar 1991 08.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Vukovar 1991 15.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rudeš 15.10.2022. 15:00, Krimeja, Rijeka
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Hrv. dragovoljac 15.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Kustošija 15.10.2022. 15:00, Lučko, Lučko
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Croatia 15.10.2022. 15:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
15.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dugopolje 15.10.2022. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
11. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Solin 22.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Cibalia 23.10.2022. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
21.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : BSK 21.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
21.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Jarun 21.10.2022. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
22.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dubrava Tim kabel 22.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
22.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Orijent 1919 22.10.2022. 15:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Orijent 1919 29.10.2022. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Dubrava Tim kabel 29.10.2022. 15:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
29.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Jarun 29.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : BSK 28.10.2022. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
28.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Cibalia 28.10.2022. 15:00, Kustošija, Zagreb
30.10.2022. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dugopolje 30.10.2022. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
13. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Solin 06.11.2022. 14:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Kustošija 05.11.2022. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Hrv. dragovoljac 05.11.2022. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Rudeš 05.11.2022. 14:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Vukovar 1991 05.11.2022. 14:00, Lučko, Lučko
05.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Orijent 1919 05.11.2022. 14:00, Kustošija, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Dubrava Tim kabel 12.11.2022. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Jarun 12.11.2022. 14:00, Krimeja, Rijeka
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : BSK 12.11.2022. 14:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Cibalia 12.11.2022. 14:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Dugopolje 11.11.2022. 14:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
11.11.2022. 14:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Croatia 11.11.2022. 14:00, Kustošija, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
18.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Solin 18.11.2022. 13:30, Kustošija, Zagreb
20.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Hrv. dragovoljac 20.11.2022. 13:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš 19.11.2022. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Vukovar 1991 19.11.2022. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Orijent 1919 19.11.2022. 13:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
19.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Dubrava Tim kabel 19.11.2022. 13:30, Lučko, Lučko
16. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Jarun 26.11.2022. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : BSK 26.11.2022. 13:30, Kustošija, Zagreb
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Cibalia 26.11.2022. 13:30, Krimeja, Rijeka
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Dugopolje 26.11.2022. 13:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
26.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Croatia 26.11.2022. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
25.11.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Kustošija 25.11.2022. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
17. kolo
Izvještaj
02.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Solin 02.12.2022. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
02.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Rudeš 02.12.2022. 13:30, Kustošija, Zagreb
04.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Vukovar 1991 04.12.2022. 13:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
03.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Orijent 1919 03.12.2022. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dubrava Tim kabel 03.12.2022. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.12.2022. 13:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Jarun 03.12.2022. 13:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
18. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : BSK 18.02.2023. 14:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Cibalia 18.02.2023. 14:30, Lučko, Lučko
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Dugopolje 18.02.2023. 14:30, Kustošija, Zagreb
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Croatia 18.02.2023. 14:30, Krimeja, Rijeka
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Kustošija 18.02.2023. 14:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
18.02.2023. 14:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrv. dragovoljac 18.02.2023. 14:30, ŠC Rudeš, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Solin 25.02.2023. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
24.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Vukovar 1991 24.02.2023. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
24.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Orijent 1919 24.02.2023. 15:00, Kustošija, Zagreb
26.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dubrava Tim kabel 26.02.2023. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
25.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Jarun 25.02.2023. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
25.02.2023. 15:00
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : BSK 25.02.2023. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
20. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Cibalia 04.03.2023. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Dugopolje 04.03.2023. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Croatia 04.03.2023. 15:30, Lučko, Lučko
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Kustošija 04.03.2023. 15:30, Kustošija, Zagreb
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hrv. dragovoljac 04.03.2023. 15:30, Krimeja, Rijeka
04.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Rudeš 04.03.2023. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
21. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Solin 11.03.2023. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
11.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 1919 11.03.2023. 15:30, ŠC Rudeš, Zagreb
10.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrv. dragovoljac : Dubrava Tim kabel 10.03.2023. 15:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
10.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Jarun 10.03.2023. 15:30, Kustošija, Zagreb
12.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : BSK 12.03.2023. 15:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
11.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Cibalia 11.03.2023. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
22. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Solin : Dugopolje 18.03.2023. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Croatia 18.03.2023. 15:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Kustošija 18.03.2023. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Lučko, Lučko
Jarun : Hrv. dragovoljac 18.03.2023. 15:30, Lučko, Lučko
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Rudeš 18.03.2023. 15:30, Kustošija, Zagreb
18.03.2023. 15:30
1. NL - 1. dio
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Vukovar 1991 18.03.2023. 15:30, Krimeja, Rijeka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Cibalia742173+414
2.Rudeš740386+212
3.Croatia733199012
4.Vukovar 1991724174+310
5.Jarun73131013-310
6.Solin72231211+18
7.Orijent 191971519908
8.Dugopolje72238808
9.Hrv. dragovoljac722358-38
10.Dubrava Tim kabel71428807
11.Kustošija714279-27
12.BSK7133810-26
3 gola
Josip Barišić, Mijo Šabić, Roko Kurtović, Branimir Ćavar, Raul Alexander Florucz, Silvanus Nimeli
2 gola
Mateja Božić, Gabriel Popovic, Dominik Mulac, Ante Vukadinović, Borna Bilobrk, Luka Mamić, Aleksa Latković, Toni Vinogradac, Duje Ninčević, Filip Vajdovčić, Andrej Šaronja, Ivor Ljubanović, Stipe Bačelić Grgić, Filip Jazvić, Mario Tadejević
1 gol
Jakov Gogić, Tomislav Gudelj, Matija Fintić, Marko Bjelanović, Ivan Rodić, Ivan Aleksić, Tin Karamatić, Karlo Igor Majić, Josip Čikvar, Josip Maganjić, Andrija Bubnjar, Dominik Rešetar, Roko Ivanković, Dario Pudić, Petar Petriško, Luka Marković, Nicholas Rafael Llanos Lohinski, Filip Dujmović, Matej Mamić, Karlo Abramović, Ivan Mihaljević, Stjepan Plazonja, Karlo Vodanović, Ante Kovačević, Ivan Laća, Ivan Brkić, Vanja Pelko, Luka Liklin, Domagoj Topić, Karlo Miljanić, Dino Dukađin, Stephen Chinedu, Ivo Čengić, Nino Mohorovičić, Šimun Mikolčić, Marko Dobrijević, Ferdinand Chigozie Ikenna Clement, Edis Smajić, Djibrilla Ibrahim Mossi, Zinedin Mustedanagić, Robin De Jesus Gonzalez Ruiz, Ergi Ajazi, Rokas Pukstas, Gabrijel Čoko, Nikola Turanjanin, Domagoj Pušić, Carlos Eduardo Torres Gongora, Wisdom Onyedikachi Ubani

Akumulirani žuti kartoni: 3

BSK

Domagoj Pušić

Dubrava Tim kabel

Toma Palić

Solin

Mateo Tomić

Akumulirani žuti kartoni: 2

BSK

Adam Benić
Luka Mihaljević
Dario Pudić

Cibalia

Andrija Bubnjar
Gerald Chibueze Diyoke
Ivan Mihaljević
Marijan Oršolić
Dario Rugašević
Edis Smajić
Rene Šarić

Croatia

Ricardo Bagadur
Bruno Karoglan
Dino Šimunić
Toni Tipurić

Dubrava Tim kabel

Marko Ivanović
Ivor Ljubanović

Dugopolje

Dominik Balić
Roko Kurtović
Marin Ljubičić
Filip Mekić
Stipe Vladušić

Hrv. dragovoljac

Branimir Ćavar
Domagoj Marušić
Douglas Nonato Oliveira Cruz
Antonio Perić
Toni Vinogradac
Lazar Vujanić

Jarun

Luka Dajčer

Kustošija

Roko Ivanković
Patrik Klančir
Ante Kozina
Luka Smoljo
Filip Šušković Jakopac

Rudeš

Dominik Pavlek

Solin

Šime Puljić

Vukovar 1991

Ivan Aleksić
Jakov Biljan
Mohamed Rayane MATAR
Ivan Radošević

Akumulirani žuti kartoni: 1

BSK

Marko Bjelanović
Marko Dobrijević
Hrvoje Ilić
Josip Kraljević
Karlo Majtanić
Sinan Sinanovic
Bruno Župan

Cibalia

Josip Gačić

Croatia

Ante Bekavac
Patrik Bošnjak
Ivan Brkić
Gojko Gadže
Marin Jonjić
Marko Karamarko
Nicholas Rafael Llanos Lohinski
Mijo Šabić
Ivan Todorić

Dubrava Tim kabel

Peter Agba
Gabrijel Čoko
Matej Hoić
Deni Kakša
Tin Ljubanović
Petar Petriško
David Žabec

Dugopolje

Igor Čerina
Gregor Gulišija
Mihael Mlinarić
Ivan Rodić
Josip Silić
Dominik Zovkić

Hrv. dragovoljac

Seth Amoateng
Ivan Marić
Leo Perić
Bruno Zdunić
Ivan Žutić

Jarun

Karlo Abramović
Arijan Ačkar
David Čondrić
Lovro Dobrić
Matija Fintić
Raul Alexander Florucz
Tin Karamatić
Franjo Lazar
Bruno Međimorec
Wisdom Onyedikachi Ubani

Kustošija

Marko Lipovac
Andrej Šaronja
Ante Vukadinović

Orijent 1919

Filip Dujmović
Edin Fatić
Frano Ivančić
Dominik Mulac
Andro Švrljuga
Mario Tadejević
Ennio Travaglia
Filip Zrilić

Rudeš

Antonio Boršić
Bruno Brajković
Miguel Ferreira Campos
Tomislav Krizmanić
Ivan Laća
Aleksa Latković
Luka Liklin
Luka Pasariček
Dominik Rešetar
Joao Vitor Santos Araujo
Tomislav Srbljinović

Solin

Stephen Chinedu
Josip Maganjić
Luka Mamić
Silvanus Nimeli
Duje Ninčević
Marko Novak-Stanko
Stipe Pekić
Domagoj Topić

Vukovar 1991

Uwem Alexander
Zvonimir Filipović
Robin De Jesus Gonzalez Ruiz
Kristijan Pavičić

BSK

Marko Bjelanović

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Matija Mišić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Domagoj Pušić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Dubrava Tim kabel

Toma Palić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Hrv. dragovoljac

Douglas Nonato Oliveira Cruz

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Jarun

Aboubacar Bamba Diarrassouba

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Rijeka

Djibrilla Ibrahim Mossi

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Rudeš

Jan Doležal

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Solin

Duje Ninčević

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Mateo Tomić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

SuperSport Prva nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2022./23. odvija s 12 klubova po trokružnom bod-sustavu (33 kola). 

 

Raspored utakmica za prvi dio natjecanja (22 kola) određuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da klub iz iste županije ili mjesta ima pravo izbora suprotnog natjecateljskog broja.

 

Pobjednik SuperSport Prve NL iz natjecateljske godine 2022./2023. postaje član SuperSport HNL u natjecateljskoj godini 2023./2024.

 

U natjecateljskoj godini 2023./2024. SuperSport Prvu NL će činiti 12 klubova i to: klub koji kao posljednje plasirani (10) ispadne iz SuperSport HNL-a 2022./2023., klubovi koji su se plasirali do zaključno 10. mjesta u SuperSport Prvoj NL u natjecateljskoj godini 2022./2023., pobjednik SuperSport Druge NL  te pobjednik kvalifikacija, odigranih po dvostrukom kup sustavu, između 11. kluba SuperSport Prve NL i 2. kluba iz SuperSport Druge NL.