Sjajan prvijenac Milića za Rostov

01.09.2013.

Hrvatski reprezentativac Hrvoje Milić po prvi se puta upisao na listu strijelaca ruskog Rostova, u remiju protiv moskovskog Dinama.

U sedmom kolu ruskog nogometnog prvenstva sastali su se Dinamo iz Moskve i Rostov, a u podjeli bodova jedini je pogodak za svoj Rostov postigao Hrvoje Milić, što mu je ujedno bio i prvi pogodak za novi klub.

Milić je mrežu Dinama zatresao već u sedmoj minuti utakmice, lijepim i preciznim udarcem iz daljine, a konačnih 1:1 postavio je Kokorin na početku drugog poluvremena.

U 69. minuti Milić je zaradio i žuti karton, a Milić i reprezentativni vratar Stipe Pletikosa odigrali su svih 90 minuta u dresu Rostova.

Na tablici ruskog prvenstva Rostov drži četvrtu poziciju, s 14 osvojenih bodova, tri manje od vodećeg CSKA iz Moskve.