Slavlje nad Poljacima

NS Zagreb visokom pobjedom otvorio završnicu Kupa regija

26.06.2015.

U prvoj utakmici završnice Kupa regija, NS Zagreb uvjerljivo je svladao poljskog predstavnika.

U Irskoj je počelo završno natjecanje Kupa regija, a hrvatske boje među osam najboljih brani NS Zagreb, koji se natječe u Skupini B.

U prvom je kolu NS Zagreb pobijedio Dolnoslaski, pobjednika iz 2007. godine, s visokih 4:0.

Vodstvo Zagrepčanima osigurao je Brujić u 13. minuti, da bi Rexhepi u 75. i 88. minuti potvrdio pobjedu. Konačni je rezultat postavio Špišić u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U drugoj utakmici prvog kola, sjevernoirski Eastern Region i njemački Württemberg odigrali su neriješeno (2:2) te je NS Zagreb na vrhu poretka.

Drugo kolo, na rasporedu u nedjelju 28. lipnja, donosi susrete NS Zagreb - Eastern Region i Dolnoslaski - Württemberg.