Za pobjedu u 90. minuti

Prvi gol Marija Mandžukića za Juventus

30.07.2015.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić donio je pobjedu svom Juventusu u prijateljskoj utakmici protiv Lechije iz Gdanska.

U sklopu priprema za novu sezonu, u kojoj će Mario Mandžukić nositi dres Stare dame, Juventus je gostovao na PGE Areni u Gdansku i odmjerio snage s domaćom Lechijom.

Pogba je Talijanima osigurao vodstvo nakon samo četiri minute igre, da bi u 82. minuti Buksa izjednačio na 1:1.

No, u 90. minuti Mandžukić je dobio loptu u šesnaestercu, prevario svoje čuvare i silovito zabio za pobjedu aktualnog europskog doprvaka, što mu je bio prvi pogodak u novoj sredini.

Mandžukić je već nastupio u prijateljskom dvoboju protiv Borussije iz Dortmunda.

Za momčad poljske Lechije u drugom je poluvremenu zaigrao i nekadašnji kapetan splitskog Hajduka, Mario Maloča.