Novi golovi hrvatskih napadača

Olić i Čop započeli preokrete HSV-a i Malage

01.08.2015.

Ivica Olić i Duje Čop zatresli su protivničke mreže u pripremnim pobjedama svojih momčadi.

Njemački HSV igrao je prijateljski susret protiv talijanske Hellas Verone i gubio 1:0 golom Jankovića iz prvog poluvremena, da bi reprezentativni napadač Ivica Olić poravnao rezultat lijepim golom u rašlje u 63. minuti.

Pobjedu Hamburžanima 2:1 donio je Holtby u 89. minuti dvoboja. Ivo Iličević igrao je prvo poluvrijeme za HSV, dok je Olić u igru ušao nakon odmora.

Španjolska Malaga zaigrala je protiv urugvajskog Penarola, i također je gubila 1:0, golom Ifrana. Slično kao i Olić, Duje Čop pogodio je za izjednačenje, spretnom reakcijom između svojih čuvara u 71. minuti.

Za pobjedu Malage 3:1 potom su se pobrinuli Duda i Rosales, a Čop je igrao u zadnjih pola sata utakmice.