Drugi prijateljski susret

Mađarska U-17 bolja od mladih Hrvatica

15.09.2016.

Drugi prijateljski susret hrvatske ženske U-17 reprezentacije i vršnjakinja iz Mađarske donio je poraz Hrvatica 2:4.

U-17: HRVATSKA - MAĐARSKA 2:4 (2:3)

Prijateljski susret, Prelog.

Strijelci: 0:1 - Dorner (2'), 0:2 - Vachter (9'), 0:3 - Dorner (21'), 1:3 - Bartolović (26'), 2:3 - Jedvaj (31'), 2:4 - Pintye (77')

Hrvatska: Adamović (od 78' Mandić), Tomkić (od 10' Jakovac, od 78' Čuljak), Čanjevac, Pavičić, Kopić, Bartolović (od 78' Hrnjkaš), Spajić, Čavić, Pernar, Klarić (od 78' Terzić), Jedvaj (od 78' Burčul). Izbornik: B. Miletić.

Nakon remija 2:2 u Szepetneku prije dva dana, Hrvatska U-17 u Prelogu je u prijateljskom susretu pretrpjela poraz 2:4 od nogometašica Mađarske.

Povele su gošće u drugoj minuti pogotkom Dore Dorner da bi sedam minuta kasnije na 0:2 povisila Fanni Vachter. Treći pogodak za Mađarsku, a svoj drugi u susretu, u 21. minuti postiže Dorner.

Hrvatice pet minuta kasnije smanjuju na 1:2 golom Ane Bartolović, dok je Karla Jedvaj u 31. minuti sigurna za 2:3, rezultat s kojim se odlazi na predah. Konačnih 2:4 u 77. minuti postigla je Vivien Pintye.