Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: L. Kalinić, Kramarić ili Mandžukić?

23.01.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - debitirao za novi klub sačuvavši svoju mrežu u domaćoj pobjedi protiv Charleroija 1:0. Odigrao je cijeli susret.
Danijel Subašić (Monaco) - također odradio svih 90 minuta i sačuvao mrežu netaknutom, a Monaco je kod kuće pobijedio Lorient 4:0.
Ivan Vargić (Lazio) - u porazu svoje momčadi kod Juventusa (2:0) ostao među pričuvama.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - ostao na klupi u domaćoj pobjedi Apotekara nad Herthom (3:1).
Marin Leovac (PAOK) - PAOK u ponedjeljak gostuje kod Giannine.
Dejan Lovren (Liverpool) - igrao do početka do kraja u domaćem porazu Liverpoola od Swanseaja (3:2)
Matej Mitrović (Bešiktaš) - Bešiktaš u ponedjeljak gostuje kod Alanyaspora.
Josip Pivarić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Ivan Strinić (Napoli) - Napoli je slavio kod Milana 2:1, a Strinić je odigrao cijeli susret te zaradio žuti karton.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - ukrajinsko se prvenstvo nastavlja krajem veljače.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - u remiju Atletica kod Athletica iz Bilbaa igrao od početka do kraja utakmice.

Domagoj Antolić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Milan Badelj (Fiorentina)
- Fiorentina je u gostima svladala Chievo 3:0, a Badelj je odigrao cijelu utakmicu.
Filip Bradarić (Rijeka) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Marcelo Brozović (Internazionale) - odradio svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi svoje momčadi kod Palerma (1:0)
Ante Ćorić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - Pred svojim je navijačima Real Madrid nadjačao Malagu 2:1, a Kovačić je u 78. minuti zamijenio ozlijeđenog Modrića.
Luka Modrić (Real Madrid) - zbog ozljede napustio susret Real Madrida i Malage (2:1) u 78. minuti te prepustio mjesto Kovačiću.
Ivan Perišić (Internazionale) - Inter je u gostima pobijedio Palermo 1:0, a Perišić je igrao do 77. minute, kada ga je zamijenio Kondogbia.
Ivan Rakitić (Barcelona) - na gostovanju kod Eibara Barcelona je slavila 4:0, pri čemu je Rakitić odigrao cijeli dvoboj.
Marko Rog (Napoli) - u pobjedi kod Milana 2:1 ušao u igru u 85. minuti umjesto Allana.

Duje Čop (Sporting Gijon) - na gostovanju kod Betisa, koje je završeno bez pogodaka (0:0), Čop je igrao do 76. minute, kada ga je zamijenio Castro.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - zbog žutih kartona propustio gostovanje kod Chieva, koje su Viole dobile 3:0.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je slavio kod Augsburga 2:0, nastavio svoj niz nepobjedivosti i na početku drugog dijela Bundeslige, a Kramarić je ušao na poluvremenu umjesto Ochsa te u 64. minuti postigao drugi pogodak svoje momčadi.
Mario Mandžukić (Juventus) - odradio svih 90 minuta u domaćem slavlju nad Lazijem (2:0) te asistirao Dybali za vodstvo već u petoj minuti ogleda.
Marko Pjaca (Juventus) - u 87. minuti susreta Juventusa i Lazija (2:0) zamijenio Higuaina.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)