Sassuolo uzeo broncu

Hrvatska U-16 četvrta na zagrebačkom turniru

21.08.2017.

U susretu za treće mjesto na Memorijalnom turniru Mijo Etlinger, Sassuolo je svladao Hrvatsku U-16 rezultatom 3:2.

U-16: HRVATSKA - SASSUOLO 2:3 (1:3)
Memorijalni turnir Mijo Etlinger, susret za treće mjesto.

Strijelci: 0:1 - Oddei (5'), 0:2 - Barani (20'), 1:2 - Branšteter (30'), 1:3 - Chemerie (34'), 2:3 - Branšteter (48')

Hrvatska: Franetović, Unušić, Franceković (od 30' Mamić), Galić (od 10' Agić), Topić (od 30' Brekalo), Galušić (od 30' Duvnjak), Branšteter, Jurčec, Biuk (od 41' Hodža), Vidović (od 50' Kristaj), Ladislović. Izbornik: P. Krpan.

Po osvajanju drugog mjesta u skupini, hrvatska reprezentacija do 16 godina sastala se s talijanskim predstavnikom Sassuolom u borbi za treće mjesto na turniru Mijo Etlinger u Zagrebu.

Sassuolo je poveo 2:0 pogocima Oddeija i Baranija u prvih 20 minuta, a nakon pola sata igre izabranici Petra Krpana smanjili su preko Branštetera.

Potom je Chemerie povisio na 3:1, a konačnih 3:2 postavio je Branšteter u 48. minuti, svojim drugim pogotkom na utakmici.

Naslov je osvojila zagrebačka Lokomotiva, domaćin turnira, koja je u finalu na jedanaesterce svladala branitelja naslova, mađarski Honved.