2:2 u Sesvetama

Mlade Hrvatice remizirale u novom srazu sa Škotskom

17.09.2017.

Hrvatska ženska reprezentacija do 19 godina remizirala je 2:2 u drugom prijateljskom okršaju sa Škotskom.

U-19: HRVATSKA - ŠKOTSKA 2:2 (0:0)
Prijateljska utakmica, Sesvete.

Strijelci: 0:1 - Robb (46'), 1:1 - Taritaš (58'), 2:1 - Klarić (65'), 2:2 - McDonald-Nguah (90')

Hrvatska: Tolić, Čanjevac, Kopić (od 78' Resanović), Jakovac, Klarić, Spajić, Jedvaj (od 78' Perić), Bartolović (od 59' Hrnjkaš), Taritaš, Čavić, Bučić. Izbornik: H. Matijević.

Nakon minimalnog poraza u petak, Hrvatska U-19 u Sesvetama je još jednom odmjerila snage s vršnjakinjama iz Škotske te odigrala pogocima bogatiju utakmicu završenu bez pobjednika.

Škotska se prva radovala, zahvaljujući pogotku Robb, no uslijedio je hrvatski preokret. Taritaš je izjednačila u 58. minuti, a samo sedam minuta poslije za vodstvo 2:1 pogodila je Klarić.

Konačnih 2:2 postavila je McDonald-Nguah u samoj završnici dvoboja.