Kranjčar asistent za Rangerse

Matej Mitrović u debiju postigao prvi pogodak

01.02.2018.

Hrvatski branič Matej Mitrović upisao se u strijelce već u prvom nastupu za Club Brugge, a Niko Kranjčar dao je doprinos pobjedi Rangersa.

Po dolasku na šestomjesečnu posudbu u vodeću momčad belgijskog prvenstva, Club Brugge, Matej Mitrović ubilježio je debi u prvom susretu polufinala Belgijskog kupa. Standard iz Liege ugostio je Club Brugge i pobijedio 4:1.

Tri je pogotka za Standard postigao Emond, jedan Junior, a Duje Čop igrao je za Standard sve do sudačke nadoknade, kada ga je zamijenio Djenepo.

Mitrović je u igru ušao na poluvremenu, umjesto Vanlerberghea, a u 83. minuti glavom je postigao jedini pogodak svoje momčadi, koji Club Bruggeu ipak otvara mogućnost za povratak u uzvratu. U sastavu Ivana Leke na klupi je ostao Ivan Tomečak.

U šesnaestini finala Škotskog kupa, Rangersi su slavili 3:0 na gostovanju kod Fraserburgha, a hat-trick je postigao Windass. Za treći mu je gol u 67. minuti asistirao hrvatski veznjak Niko Kranjčar, koji je odigrao cijelu utakmicu.