Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Grassroots > Veterani

Od 16. do 18. veljače u Rovinju

Raspored odigravanja
16. dvoranskog
prvenstva veterana
HNS-a

14.02.2018.
Raspored odigravanja 16. dvoranskog prvenstva veterana HNS-a
foto: Nenad Stražanac
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Dvoransko prvenstvo veterana HNS-a na rasporedu je od 16. do 18. veljače u Rovinju.

Na prvenstvu će nastupiti ukupno 24 momčadi, podijeljene u osam skupina po tri momčadi, a u osminu finala plasirat će se po dvije najbolje momčadi iz svake skupine.

Raspored odigravanja utakmica je sljedeći:

Petak, 16. veljače:
15:00 Jadran Poreč - Duga Resa (C)
15:35 Jarun - Ivančica (F)
16:10 Lokomotiva Fimatosport - Slunj (G)
16:45 Dubrava Tim-Kabel - Nedelišće (D)
17:20 Stari Grad - Toplice (A)
17:55 Trnje - Moslavina (E)
18:30 VG Boys - Siscia (H)
19:05 GOŠK-Jug Veteran 79 - Zaprešić (B)
19:40 Banzogo - Jadran Poreč (C)
20:15 Zagorec - Trnje (E)
20:50 Bilice - Jarun (F)
21:25 Neretva - Lokomotiva Fimatosport (G)
22:00 GOŠK KG - VG Boys (H)
22:35 Remetinec - Stari Grad (A)
23:10 Barutana - Dubrava Tim-Kabel (D)

Subota, 17. veljače:
09:00 Zaprešić - Opatija (B)
09:35 Duga Resa - Banzogo (C)
10:10 Moslavina - Zagorec (E)
10:45 Toplice - Remetinec (A)
11:20 Nedelišće - Barutana (D)
11:55 Opatija - GOŠK-Jug Veteran 79 (B)
12:30 Siscia - GOŠK KG (H)
13:05 Slunj - Neretva (G)
13:40 Ivančica - Bilice (F)

16:00 A1 - C2 (1)
16:35 B1 - D2 (2)
17:10 C1 - A2 (3)
17:45 D1 - B2 (4)
18:20 E1 - G2 (5)
18:55 F1 - H2 (6)
19:30 G1 - E2 (7)
20:05 H1 - F2 (8)

20:45 Pobjednik 1 - Pobjednik 2 (9)
21:25 Pobjednik 3 - Pobjednik 4 (10)
22:05 Pobjednik 5 - Pobjednik 6 (11)
22:45 Pobjednik 7 - Pobjednik 8 (12)

Nedjelja, 18. veljače:
10:00 Pobjednik 9 - Pobjednik 11
10:40 Pobjednik 10 - Pobjednik 12

11:20 Utakmica za treće mjesto
12:00 Finale

Još vijesti

  • Video: Zagorec iz Krapine osvojio veteransko dvoransko prvenstvo

    18.02.2019.

    Video: Zagorec iz Krapine osvojio veteransko dvoransko prvenstvo

    U organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza u Metkoviću je tijekom vikenda održano 17. dvoransko prvenstvo veterana HNS-a.   Na prvenstvu je sudjelovalo...

  • 17. dvoransko prvenstvo veterana HNS-a u Metkoviću

    06.02.2019.

    17. dvoransko prvenstvo veterana HNS-a u Metkoviću

    Novo izdanje dvoranskog veteranskog prvenstva bit će održano od 15. do 17. veljače u Metkoviću, a domaća Neretva branit će naslov prvaka. U organizaciji Komisije za veteranski nogomet HNS-a u...

  • Selekcija veterana HNS-a na turniru u Sisku

    22.01.2019.

    Selekcija veterana HNS-a na turniru u Sisku

    Selekcija veterana Hrvatskog nogometnog saveza sudjelovala je na završnici 40. malonogometnog turnira Vladimir Šikić u Sisku. Posljednjeg dana malonogometnog turnira Vladimir Šikić 2018./2019. u...

  • Uvjeti i prijava za 17. dvoransko prvenstvo veterana

    10.01.2019.

    Uvjeti i prijava za 17. dvoransko prvenstvo veterana

    17. dvoransko prvenstvo veterana Hrvatskog nogometnog saveza bit će održano u Metkoviću od 15. do 17. veljače 2019. godine.     Komisija za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog...

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Wales

08.06.2019.

Arena Gradski Vrt, Osijek