Efikasne Hrvatice s 5:0 nadjačale Crnu Goru

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija vrlo je učinkovitom prezentacijom u prvom dijelu svladala nacionalnu selekciju Crne Gore.

HRVATSKA - CRNA GORA 5:0 (5:0)
Prijateljska utakmica, Biograd na Moru.

Sutkinja: V. Budimir.

Strijelci: 1:0 - Landeka (1'), 2:0 - Landeka (6'), 3:0 - Rudelić (10'), 4:0 - Lončar (35'), 5:0 - Šundov (37')

Hrvatska: Bačić (od 46' Bukovec), Lojna (od 25' Lubina, od 46' Andrlić)), Balog (od 46' Horvat), Nevrkla, Dujmenović, Bošnjak, Rudelić (od 58' Conjar), Landeka, Šundov (od 67' Šundov), Lončar, Žigić. Izbornik: B. Miletić.

Izabranice Božidara Miletića odigrale su u Biogradu na Moru prijateljsku utakmicu protiv Crne Gore te ubilježile visoku pobjedu 5:0, pri čemu su svih pet pogodaka postigle u prvom dijelu.

Već u prvoj minuti precizna je bila kapetanica Landeka, koja je samo pet minuta poslije i udvostručila hrvatsku prednost.

U desetoj minuti semafor je pokazivao 3:0, zahvaljujući pogotku Rudelić, a između 35. i 37. minute posao su dovršile Lončar i Šundov.

Hrvatice će u utorak, 6. ožujka, u Zadru odmjeriti snage s Bosnom i Hercegovinom, dok će u međuvremenu (Polača, 3. ožujka) svoj ogled odraditi Crna Gora te Bosna i Hercegovina.