Maloča donio pobjedu Greuther Fürthu

Modrić sjajnom asistencijom obilježio povratak na terene

10.03.2018.

Kapetan Vatrenih Luka Modrić oporavio se od ozljede te u pobjedi Real Madrida protiv Eibara ubilježio vrijednu asistenciju.

Real Madrid slavio je na gostovanju kod Eibara 2:1, a u početnoj postavi Kraljevskog kluba bio je i kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić, koji se vratio na nogometne terene nakon oporavka od ozljede.

Igrala se 34. minuta kada je Modrić sjajnom dugom loptom pronašao Ronalda, koji pogađa za vodstvo Madriđana.

Početkom drugog poluvremena izjednačio je Ramis, a u 84. minuti Ronaldo svojim drugim pogotkom osigurava Real Madridu sva tri boda.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu, a drugi Hrvat u Real Madridu, Mateo Kovačić, ostao je na klupi za pričuve.

U drugoj njemačkoj ligi, Greuther Fürth pobijedio je Kaiserslautern 2:1, a pobjedonosni je pogodak za domaće postigao nekadašnji kapetan splitskog Hajduka Mario Maloča, koji je za Vatrene nastupio 2012. godine u prijateljskoj utakmici protiv Švicarske.