Neriješeno s Makedoncima

Remi Hrvatske U-15 na otvaranju turnira Delle Nazioni

26.04.2018.

U svom prvom nastupu na turniru Delle Nazioni u Italiji, Hrvatska U-15 odigrala je neriješenih 1:1 s nacionalnom selekcijom Makedonije.

Hrvatska reprezentacija do 15 godina starosti, pod vodstvom izbornika Mladena Ivančića, i ove sezone sudjeluje na međunarodnom turniru Delle Nazioni, koji se igra u Italiji, Austriji i Sloveniji.

Prvi joj je suparnik u Skupini A bila Makedonija, a utakmica u Aquileiji završena je bez pobjednika. Hrvatska je povela u 18. minuti pogotkom Barišića, a izjednačujući pogodak za Makedoniju postigao je Saitoski u 26. minuti.

Hrvatska je zaigrala u sastavu Zadro, Vukman (od 36' Jerbić), Brekalo, Pelivan, Išlić, Kanižaj (od 63' Kuprešak), Duvnjak, Barišić (od 63' Vušković), Ćubelić (od 50' Baturina), Crnac (od 63' Burul) i Vujnović.

U drugom kolu turnira Hrvatska se u četvrtak sastaje s domaćinom Italijom.