Završnica u Slavonskom Brodu

Kadeti MNK Brod 035 osvojili naslov prvaka

03.05.2018.

Završnica hrvatskog malonogometnog prvenstva za kadete odigrana je u Slavonskom Brodu, a titulu je osvojio MNK Brod 035.

Kadeti MNK Brod 035 osvojili su naslov hrvatskog prvaka trijumfiravši na završnici održanoj od 28. do 30. travnja u Slavonskom Brodu.

Odličan domaćin turnira bio je MNK Brod, a u polufinalnim je susretima MNK Brod 035 pobijedio Split Tommy 3:2, dok je MNK Zagreb Gimka slavio protiv Futsal Dinama 3:1.

MNK Brod 035 do titule je potom došao finalnim slavljem protiv MNK Zagreb Gimka 5:3, a treće je mjesto pripalo Split Tommyju, pobjedom nad Futsal Dinamom 4:0.

Nagradu za najboljeg igrača turnira dobio je Blaž Komljenović iz MNK Zagreb Gimka, a najbolji je strijelac bio Ivan Tunuković iz MNK Brod 035. Njegov suigrač Stjepan Zeba proglašen je najboljim vratarem, a pripadajuće je plakete uručio hrvatski izbornik mlađih uzrasnih kategorija Marinko Mavrović. Nagradu za fair-play osvojio je MNK Jezera.