Slovenski kadeti u Krapini su pobijedili mlade Hrvate s dva pogotka razlike.

U-17: HRVATSKA - SLOVENIJA 0:2 (0:1)
Prijateljska utakmica, Krapina.

Strijelci: Dajčman (35'), Majcen (52')

Hrvatska: Kovačević, Gulišija, Braut, Džankić, Hodža (od 67' Ćubelić), Škaričić, Biuk (od 46' Kanižaj), Grozdek (od 19' Klarić), Pelko (od 67' Branšteter), Groznica (od 67' Drena Beljo), Jurčec. Izbornik: P. Krpan.

Hrvatska reprezentacija U-17 poražena je od strane slovenskih kadeta u Krapini. Prvi pogodak za Sloveniju postigao je Dajčman u 35. minuti, a pobjedu gostiju potvrdio je Majcen na početku drugog poluvremena. Reprezentacije Hrvatske i Slovenije odigrat će i uzvratnu utakmicu 27. rujna u 15:00 sati.

Kadetsku hrvatsku reprezentaciju uskoro očekuju i okršaji protiv Armenije, Andore i Italije u prvom krugu kvalifikacija za Europsko prvenstvo, koji će se održati krajem listopada u Hrvatskoj.