Visokih 6:1

Novo Vrijeme svladalo Fince na otvaranju Lige prvaka

04.10.2018.

U Makarskoj je hrvatski prvak ubilježio uvjerljivu uvodnu pobjedu na turniru Glavnog kola malonogometne Lige prvaka.

Momčad Novo Vrijeme Apfel pobijedila je Kampuksen Dynamo u punoj Gradskoj dvorani, pred oko tisuću gledatelja, rezultatom 6:1 i zauzela prvo mjesto na tablici Skupine 6 malonogometne Lige prvaka.

Makarani su poveli već u trećoj minuti preko Kazazića, a Finci su u osmoj minuti izjednačili zahvaljujući Intali. Međutim, Babić u 14. minuti pogađa za 2:1, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Babić u 26. minuti povisuje na 3:1, a u samoj završnici domaćin još tri puta trese gostujuću mrežu - preko vratara Baškovića te Dudua i Lucasa.

U drugoj utakmici prvog kola Aktobe je pobijedio TMC Tbilisi 6:2, a u drugom se kolu, 4. listopada, sastaju Kampuksen Dynamo - Aktobe (18:30) i Novo Vrijeme - TMC Tbilisi (20:30).