Odlična forma mladog Hrvata

Nikola Vlašić nastavlja zabijati, pogodio i protiv Anžija

20.10.2018.

Mladi hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić postigao je četvrti ovosezonski pogodak, drugi u ruskom prvenstvu.

Nakon što je već tresao mreže Viktorije iz Plzena i Real Madrida u Ligi prvaka te gradskog rivala Spartaka u domaćoj ligi, Nikola Vlašić u strijelce se upisao i u pobjedi svog CSKA na gostovanju kod Anžija iz Mahačkale.

Vlašić je u 31. minuti iskoristio dodavanje Dzagoeva za precizni prizemni udarac i vodstvo moskovskog sastava, a konačnih 2:0 postavio je Čalov u 71. minuti dvoboja.

U 77. minuti Vlašića je zamijenio Hosonov, a Kristijan Bistrović nije konkurirao za sastav zbog ozljede.

Na tablici ruskog prvenstva vodi Zenit s 25 bodova iz deset odigranih utakmica, a slijede Krasnodar i CSKA s 19, pri čemu Moskovljani imaju utakmicu više.