Druga prijateljska pobjeda

Futsal: Hrvatska ponovno bolja od Izraela

31.10.2018.

Hrvatska reprezentacija u futsalu upisala je u utorak i drugu pobjedu na gostovanju kod Izraela u Beer Shevi.

Nakon pobjede rezultatom 4:0 u ponedjeljak, hrvatska malonogometna reprezentacija svladala je svog domaćina, nacionalnu selekciju Izraela, i u drugom ovotjednom prijateljskom okršaju.

Novi je susret završen pobjedom Stankovićevih izabranika rezultatom 5:1, pri čemu je Hrvatska već u uvodnim minutama povela s tri pogotka razlike, a na poluvremenu je bilo 4:0. Dvostruki je strijelac bio Jelovčić, a po jedan su pogodak za Hrvatsku dodali Marinović, Sekulić i Čekol. Počasni pogodak za Izraelce u samoj završnici postigao je Shkolnik.

Izbornik Stanković u drugom je poluvremenu priliku dao mladim hrvatskim snagama, a u Izraelu su nastupili Bašković, Perić, Mataja, B. Gašpar, Jelovčić, Marinović, Kazazić, Matošević, Suton, Luketin, Čekol, M. Gašpar, Horvat i Sekulić.