Novi pogodak hrvatskog napadača

Rebić zatresao mrežu Sosinog Stuttgarta

02.11.2018.

Momčad Eintrachta slavila je u petak navečer na gostovanju kod Stuttgarta, uz golgeterski doprinos napadača Vatrenih Ante Rebića.

Eintracht iz Frankfurta domogao se, barem privremeno, trećeg mjesta u bundesligaškom poretku osvojivši sva tri boda protiv svog domaćina Stuttgarta.

Gosti su poveli u 11. minuti preko Hallera, a na 2:0 povisio je hrvatski reprezentativac pogotkom glavom u 32. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Müller, koji je u 79. minuti ušao umjesto Rebića.

U redovima Stuttgarta nije bilo Borne Sose, koji zbog ozljede ne konkurira za nastup.

S utakmicom više, Eintracht je na četiri boda zaostatka za vodećom Borussijom (D) te na dva boda zaostatka za drugoplasiranom Bayernom Nike Kovača.