Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Reprezentacija > Muška > U-17

Okupljanje selekcija U-15, U-16 I U-17

Video: Tradicionalni
zimski kamp HNS-a u
Novigradu

05.01.2019.
Video: Tradicionalni zimski kamp HNS-a u Novigradu
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

U Novigradu je pod vodstvom glavnog instruktora Hrvatskog nogometnog saveza Petra Krpana započeo tradicionalni, osmodnevni kamp za mlađe uzraste.

U četvrtak, na početku nove, 2019. godine, u istarskom Novigradu okupilo se gotovo stotinu mladih nogometaša, a uspješne pripreme zaželio im je u ime Hrvatskog nogometnog saveza viši savjetnik predsjednika Zorislav Srebrić. U subotu je prisutnima podršku došao dati i HNS-ov direktor natjecanja i infrastrukture Marijan Kustić.

Zimski se kamp održava od 4. do 10. siječnja, a stručne stožere uz glavnog instruktora HNS-a Petra Krpana čine izbornik Hrvatske U-15 Tomislav Gričar, treneri Goran Meštrović, Jozo Bebić, Nenad Pralija, Mladen Ivančić, Elvis Brajković i Sergej Milivojević, treneri vratara Hrvoje Sunara i Đoni Tafra, kondicijski treneri Matej Išasegi i Branimir Šola, liječnici Samir Haoui, Sven Pal i Želimir Orkić, fizioterapeuti Nikola Miketić, Marin Đorđević i Matija Sverić, tajnici Josip Tomaško, Hrvoje Kulušić, Antonio Grahovac i Hrvoje Hrkač te ekonomi Rustem Gashi, Mladen Pilčić i Željko Mesić.

 

Selekciju U-15 čine Muhamed Tanjić (Rijeka), Luigi Miščević (Hajduk), Dominik Vincelj (Lokomotiva), Lovro Gubijan (Lokomotiva), Gabrijel Rukavina (Dinamo), Lukas Buić (Rijeka), Stipe Zubanović (Hajduk), Alen Dizdarević (Dinamo), Maro Katinić (Rijeka), Bruno Žagmešter (Dinamo), Marko Capan (Lokomotiva), Noel Bodetić (Rijeka), Niko Garić (RW Essen), Mislav Petrović (Hajduk), Vito Matijević (Lokomotiva), Šimun Mikolčić (Osijek), Franko Buljanović (Rijeka), Ivan Ivić (Osijek), Marko Brkljača (Hajduk), Benjamin Gibanjek (Varaždin), Niko Đolonga (Hajduk), Niko Radujković (Lokomotiva), Krešimir Nazor (Hajduk), Luka Lukanić (Dinamo), Bruno Sinković (Osijek), Marko Batur (Lokomotiva), Dario Bijelić (RB Salzburg), Patrik Klančir (Dinamo) i Franko Vidović (Lokomotiva).

Selekciju U-16 čine Mislav Zadro (Dinamo), Franko Kolić (Osijek), Viktor Lovrić (Slaven Belupo), Filip Brekalo (Dinamo), Robert Pelivan (Hajduk), Luka Išlić (Lokomotiva), Ivan Šaranić (Dinamo), Karlo Valjan (Rijeka), Bartol Barišić (Dinamo), Franjo Ivanović (Augsburg), Ante Crnac (Dinamo), Andre Knežević (Team Wiener Linien), Marko Milošević (Osijek), Vinko Rozić (Dinamo), Mateo Lisca (Istra 1961), Mateo Tomić (Istra 1961), Roko Šimić (Lokomotiva), Fran Vujnović (Lokomotiva), Karlo Dobrilović (Dinamo), Davor Telebar (Hajduk), Ivan Laća (Šibenik), Luka Bradarić (Hajduk), Franjo Lazar (Rijeka), Leonardo Petrović (Hajduk) i Julijan Evčić (Dinamo).

Selekciju U-17 čine Nikola Čavlina (Dinamo), Filip Kovačević (Osijek), Leo Margan (Rijeka), Joško Gvardiol (Dinamo), Bruno Unušić (Hajduk), Luka Škaričić (Hajduk), Noz Kristaj (Istra 1961), Tomislav Duvnjak (Dinamo), Filip Braut (Rijeka), Jurica Jurčec (Dinamo), Leo Perić (St. Gallen 1879), Denis Hadžimusić (FSV Frankfurt), Fran Tomek (Dinamo), Gabriel Groznica (Lokomotiva), Veldin Hodža (Rijeka), Jakov-Anton Vasilj (Dinamo), Stipe Biuk (Hajduk), Luka Branšteter (Osijek), Luka Soldo (Dinamo), Bruno Galić (Hajduk), David Katuša (Hajduk), Filip Brekalo (Široki Brijeg), Aljaž Džankić (Maribor), Viktor Kanižaj (Dinamo), Matej Klarić (LASK Linz), Noel Bilić (Rijeka), Mate Grabovac (Hajduk), Ivan Grozdek (Inter Zaprešić) i Ivica Vidović (Dinamo).

 

  • Hrvatska U-17 bez plasmana na EP

    01.04.2019.

    Hrvatska U-17 bez plasmana na EP

    Hrvatska reprezentacija do 17 godina starosti, unatoč osvojenom drugom mjestu u svojoj skupini, ipak neće nastupiti na završnom turniru europske smotre. Izabranici Tomislava Rukavine odigrali su vrlo...

  • Remi Hrvatske U-17 sa Švicarskom, osvojeno drugo mjesto

    27.03.2019.

    Remi Hrvatske U-17 sa Švicarskom, osvojeno drugo mjesto

    U završnom okršaju Skupine 3 Elitnog kola u Danskoj, Hrvatska U-17 odigrala je neriješenih 1:1 sa Švicarskom te čeka rasplet ostalih skupina za mogući plasman na EP. U-17: ŠVICARSKA - HRVATSKA 1:1...

  • Hrvatska U-17 uzela i bod protiv Engleske

    24.03.2019.

    Hrvatska U-17 uzela i bod protiv Engleske

    Nakon uvodne pobjede nad domaćinom Danskom, hrvatska reprezentacija do 17 godina dodala je još jedan vrijedan bod na svoj konto u Elitnom kolu. U-17: ENGLESKA - HRVATSKA 0:0 (0:0)Elitno kolo...

  • Odličan početak Hrvatske U-17 u Danskoj

    21.03.2019.

    Odličan početak Hrvatske U-17 u Danskoj

    Hrvatska reprezentacija do 17 godina na najbolji je način otvorila svoj nastup u Elitnom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. U Silkeborgu je pobijedila domaćina Dansku 3:2. U-17: HRVATSKA -...

Učitaj više

Prethodna utakmica

Švicarska - Hrvatska 1:1

27.03.2019.

Vorup Stadion,

Ljestvica

1.Italija3+139
2.Hrvatska3+36
3.Andora3-73
4.Armenija3-90