Pobjeda Reala, remi Wolfsburga

Luka Modrić i Josip Brekalo upisali asistencije

09.02.2019.

Hrvatski reprezentativci Luka Modrić i Josip Brekalo ove su subote ubilježili po jednu asistenciju u pobjedi Real Madrida nad Atleticom, odnosno remiju Wolfsburga kod Freiburga.

U derbiju 23. kola Primere Real Madrid je gostovao kod gradskog rivala Atletico Madrida te zahvaljujući pobjedi 3:1 upisao nova tri ligaška boda.

Real Madrid poveo je u 16. minuti preko Casemira, izjednačio je potom Griezmann, a nedugo prije odlaska na odmor Ramos s bijele točke pogađa za vodstvo Real Madrida 2:1.

Konačnih 3:1 postavio je Bale u 74. minuti, na proigravanje kapetana Vatrenih Luke Modrića, koji je odigrao cijelu utakmicu. Za Atletico je od 71. minute igrao Nikola Kalinić, koji je zamijenio Moratu.

U 21. kolu Bundeslige Freiburg i Wolfsburg podijelili su bodove odigravši 3:3, a Josip Brekalo asistirao je u 11. minuti strijelcu Roussillonu za vodstvo gostiju.

Brekalo je igrao sve do pete minute sudačke nadoknade, kada ga je zamijenio Uduokhai. Wolfsburg drži sedmo mjesto prvenstvenog poretka.