Prijateljsko gostovanje

Hrvatska U-17 remizirala u prvom dvoboju s Turskom

12.02.2019.

U prvoj od dvije prijateljske utakmice u Turskoj, Hrvatska U-17 odigrala je sa svojim domaćinima neriješenih 1:1.

U-17: TURSKA - HRVATSKA 1:1 (0:0)
Prijateljska utakmica, Riva.

Strijelci: 0:1 - Klarić (73'), 1:1 - Abay (90+4')

Hrvatska: Kovačević, Braut (68' Unušić), Brekalo (68' Brekalo), Tomek (68' Galić), Džankić (47' Ćurić), Gvardiol, Biuk (68' Soldo), Duvnjak (47' Klarić, 88' Škaričić), Branšteter (68' Groznica), Vasilj (68' Ćubelić), Jurčec (68' Bilić). Izbornik: T. Rukavina.

Hrvatska reprezentacija do 17 godina starosti, koju je preuzeo novi izbornik Tomislav Rukavina, ovaj tjedan gostuje u Turskoj, a u tamošnjem nogometnom kampu na rasporedu su dva sraza s odgovarajućom selekcijom domaćina.

Prvi je dvoboj završio bez pobjednika, premda je Hrvatska pogotkom Klarića iz 73. minute vodila sve do četvrte minute sudačke nadoknade, kada je Turska preko Abaya izjednačila na konačnih 1:1.

Druga je utakmica zakazana za 14. veljače u 11:00 sati.