Poraz od Montpelliera

Bašić upisao novi pogodak za Bordeaux

06.03.2019.

Mladi hrvatski reprezentativac Toma Bašić ubilježio je novi pogodak u dresu francuskog Bordeauxa, u ligaškom dvoboju s Montepellierom.

Bordeaux je dočekao Montpellier u susretu 27. kola Ligue 1, a Toma Bašić nalazio se u udarnoj postavi domaćina. Međutim, gosti su poveli preko Lasnea nakon 20 minuta igre.

Igrala se 35. minuta kada je De Preville pucao, a Bašić skrenuo loptu koja je potom odsjela u mreži za 1:1 te je pogodak upisan mladom hrvatskom veznjaku.

Montpellier je naposljetku uzeo sva tri boda, zahvaljujući pogotku Congrea iz 51. minute, za konačnih 2:1. Samo dvije minute poslije Bašića je zamijenio Kamano.

Žirondinci na tablici drže 13. mjesto s 32 osvojena boda, dva manje od Pavlovićevog Angersa te jedan više od Manceovog Nantesa.