Prijateljski ogled

Hrvatska U-20 poražena u Švicarskoj

22.03.2019.

U prijateljskoj utakmici u švicarskom Kriensu, mlada reprezentacija zemlje domaćina svladala je Hrvatsku U-20 rezultatom 4:1.

U-20: ŠVICARSKA - HRVATSKA 4:1 (2:1)
Prijateljska utakmica, Kriens.

Strijelci: 1:0 - Vargas (8'), 1:1 - Špikić (38'), 2:1 - Toma (40'), 3:1 - Guillemenot (59'), 4:1 - Bamert (81')

Hrvatska: Šemper (76' Bermanec), Hujber, Goda (76' Majcenić), Batarelo, Kalaica (46' Tavares), Soldić (65' Lepinjica), Špikić, Halilović, Kulenović (65' Krajinović), Maganjić (46' Ćuže), Ljubičić (46' Babić). Izbornik: R. Jarni

U petak je u Kriensu odigrana prijateljska utakmica Švicarske U-21 i Hrvatske U-20, a domaćin je bio uspješniji i ubilježio pobjedu.

Za vodstvo Švicaraca pogodio je Vargas nakon samo osam minuta igre, a izabranici Roberta Jarnija izjednačili su preko Špikića u 33. minuti.

Međutim, brzo su uzvratili Švicarci novim pogotkom: Toma je precizan za 2:1, a u drugom su poluvremenu Guillemenot i Bamert ispisali na semaforu konačnih 4:1.