Ženski turnir u Wuhanu

Hrvatice odigrale polufinale s Kamerunom, slijedi Rusija

04.04.2019.

Hrvatska ženska reprezentacija poražena je u polufinalu međunarodnog prijateljskog turnira u Kini - uspješnije su bile predstavnice Kameruna.

KAMERUN - HRVATSKA 2:1 (1:0)
Međunarodni prijateljski turnir, Wuhan.

Strijelci: 1:0 - Ngono Mani (33'), 1:1 - Lojna (63'), 2:1 - Akaba Edoa (84')

Hrvatska: Bačić, Jelenčić, Balog (46' Dulčić), Nevrkla, Horvat, Dujmović, Lubina (82' Spajić), Rudelić, Landeka, Šundov (40' Stanić), Lojna. Izbornik: M. Prskalo.

Pod vodstvom izbornika Prskala, hrvatska ženska reprezentacija nalazi se u Kini, gdje sudjeluje na međunarodnom prijateljskom turniru u Wuhanu.

U polufinalnom je susretu snage odmjerila s reprezentacijom Kameruna, koja je povela zahvaljujući pogotku Ngono Mani iz 33. minute. Izjednačila je Lojna u 63. minuti utakmice, a pobjedu Kamerunu donosi Akaba Edoa u završnom dijelu susreta.

U drugom je polufinalu Kina pobijedila Rusiju 4:1 te će tako u finalu igrati Kamerun i Kina, a Hrvatska i Rusija sastat će se u ogledu za treće mjesto. Taj je ogled na rasporedu u nedjelju, 7. travnja.