Asistencija Darija Melnjaka

Domagoj Vida započeo golijadu Bešiktaša kod Rizespora

08.04.2019.

Reprezentativni branič Domagoj Vida upisao je svoj prvi ovosezonski ligaški pogodak za Bešiktaš, koji je proslavio pamtljivu gostujuću pobjedu.

Rizespor i Bešiktaš odigrali su posljednju utakmicu 27. kola turskog nogometnog prvenstva, a pogotkom u osmoj minuti otvorio ju je stup obrane Vatrenih Domagoj Vida, koji je mrežu zatresao glavom nakon udarca iz kuta.

Bio je to prvi od čak sedam pogodaka gostiju, koji su naposljetku slavili 7:2, pri čemu je hat-trick upisao Yalcin, dva je pogotka postigao Ljajić, a jedan je dodao Yilmaz.

Strijelci za domaćine bili su Muriqi i Abarhoun, a asistent za drugi pogodak Rizespora bio je hrvatski nogometaš Dario Melnjak, prizemnim ubačajem u peterac Bešiktaša.

Vida je odigrao cijelu utakmicu, Melnjaka je u 83. minuti zamijeni Uslu, a Bešiktaš na tablici drži treće mjesto s pet bodova manje od drugoplasiranog Galatasaraya.