Inter drži treće mjesto

Perišić precizan s 11 metara, novi pogodak Andrijaševića

15.04.2019.

Ivan Perišić zatresao je s bijele točke mrežu Frosinonea u pobjedi Intera, dok se Franko Andrijašević upisao u listu strijelaca Beverena u porazu od Cercle Bruggea.

U susretu 32. kola Serie A Inter je u gostima pobijedio Frosinone 3:1 te sačuvao pet bodova prednosti ispred gradskog rivala Milana na trećem mjestu prvenstvenog poretka.

Za vodstvo Intera pogodio je Nainggolan, a u 37. minuti hrvatski reprezentativac Ivan Perišić realizirao je kazneni udarac za 2:0.

U drugom je poluvremenu Cassata smanjio zaostatak Frosinonea, no u sudačkoj nadoknadi Vecino stavlja "točku na i". Perišić je igrao do 70. minute, kada ga je zamijenio Keita, a Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko zbog ozljeda nisu konkurirali za utakmicu.

Beveren je u belgijskom prvenstvu poražen na gostovanju kod Cercle Bruggea pogotkom Aliouija u 90. minuti, a za privremeno izjednačenje na 2:2 pogodio je Franko Andrijašević u 71. minuti dvoboja. Andrijašević je igrao od početka do kraja ogleda, a Karlo Lulić izašao je u 83. minuti.