Pogodak Romi

Perišić donio bod Interu, Vlašić asistent u gradskom derbiju

21.04.2019.

Ivan Perišić spasio je Inter poraza u vrlo važnom ligaškom okršaju s Romom, a Nikola Vlašić pomogao je da CSKA uzme bod na gostovanju kod gradskog rivala, Ćorlukinog Lokomotiva.

Inter i Roma remizirali su 1:1 u sklopu 33. kola talijanskog prvenstva, a gosti iz Rima poveli su preko El Shaarawyja u 14. minuti dvoboja.

Bod je crno-plavima osigurao Ivan Perišić, pogotkom glavom u 61. minuti, na ubacivanje D'Ambrosija. Perišić je igrao svih 90 minuta, a Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko nisu nastupili zbog ozljeda. Ante Ćorić ostao je na klupi za pričuve rimskog sastava.

U Rusiji su se sastali moskovski rivali, Lokomotiv i CSKA, a rezultat je naposljetku također bio 1:1. Höwedes je u 13. minuti donio vodstvo Lokomotivu, a CSKA je izjednačio pet minuta prije odlaska na odmor, kada je Nikola Vlašić uposlio strijelca Čalova.

Vlašić je odradio cijeli dvoboj, Kristijan Bistrović ostao je među pričuvama svoje momčadi, a Vedran Ćorluka nije konkurirao za susret.