Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

HNS > Županijski savezi

Podijeljeni pokali i priznanja

Održan Dan nogometa
NS Karlovačke
županije

13.06.2019.
Održan Dan nogometa NS Karlovačke županije
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Na kraju natjecateljske sezone održana je tradicionalna manifestacija Dan nogometa Nogometnog saveza Karlovačke županije, na kojoj su podijeljeni pokali i priznanja prvacima i najboljim strijelcima županijskih liga te zaslužnim djelatnicima.

 

Najznačajnija nagrada, za životno djelo pod nazivom "Život nogometu", otišla je u ruke Stjepana Lucijanića iz Nogometnog kluba Karlovac 1919, a dodijeljene su i tri zlatne plakete. Nogometni klub Karlovac 1919 dobio je plaketu za 100. godišnjicu, Duga Resa 1929 za 90. godišnjicu, a Dobra iz Novigrada za 50. obljetnicu rada. Dobitnici srebrnih plaketa su Oštarije za 30 godina rada te Cetingrad za 25 godina djelovanja.

Srebrna plaketa NSKŽ dodijeljena je Rudolfu Blažini (Vrlovka), Marijanu Brozoviću (Draganić), Nikoli Požegi (Slunj), Marijanu Gerovcu (Josipdol), Predragu Kneževiću (Petrova gora) i Pavi Kalemu (Vojnić '95).

Posebno priznanje NSKŽ dodijeljeno je Ivici Kučiniću (Ogulin), Daliboru Koreniću (Četiri rijeke), Željku Grubaču (Frankopan), Zvonku Luketiću (Oštarije), Davoru Poturici (Dobra Novigrad), Zdravku Jakovcu (Karlovac 1919) te Josip Stojkoviću (Udruga delegata).

PRVACI ŽUPANIJSKIH NOGOMETNIH LIGA
 
ŽNL KARLIĆI: KARLOVAC 1919 Karlovac
1. ŽNL LIMAČI: KARLOVAC 1919 Karlovac
2. ŽNL LIMAČI: KARLOVAC 1919 2 Karlovac
1. ŽNL MLAĐI PIONIRI: OGULIN Ogulin
2. ŽNL MLAĐI PIONIRI: MOSTANJE ALL Karlovac
1. ŽNL PIONIRI: DOBRA Sveti Petar
2. ŽNL PIONIRI: CROATIA '78 Žakanje
1. ŽNL JUNIORI: DOBRA Sveti Petar
2. ŽNL JUNIORI: DRAGANIĆ Draganići
1. ŽNL SENIORI: OGULIN
2. ŽNL SENIORI: VATROGASAC Gornje Mekušje
LIGA VETERANA: SLUNJ

NAJBOLJI STRIJELCI ŽUPANIJSKIH NOGOMETNIH LIGA
 
ŽNL KARLIĆI: TIAN ŠTAJCER (Zrinski Ozalj)
1. ŽNL LIMAČI: PATRIK CURMAN (Karlovac 1919)
2. ŽNL LIMAČI: IVAN FUMIĆ (Karlovac 1919 2); ARIAN OGREŠEVIĆ (Karlovac 1919 2)
1. ŽNL MLAĐI PIONIRI: STIPE MIHALIĆ (Ogulin)
2. ŽNL MLAĐI PIONIRI: DAVID JURKOVIĆ (Mostanje ALL)
1. ŽNL PIONIRI: MATE CINDRIĆ (Karlovac 1919)
2. ŽNL PIONIRI: ALOJZ IVANIŠ (Croatia '78)
1. ŽNL JUNIORI: ANTUN BEGEDIN (Korana)
2. ŽNL JUNIORI: GRGUR NIKOLIĆ (Draganić)
1. ŽNL SENIORI: PATRIK POLJAK (Ogulin)
2. ŽNL SENIORI: MIRKO BRKIĆ (Krnjak Barilović)
LIGA VETERANA: MILAN ŠTEFANAC (Slunj)

Učitaj više