Protiv Italije

Malonogometašice odigrale zadnju utakmicu na turniru u Varaždinu

01.07.2019.

Hrvatska ženska malonogometna reprezentacija odigrala je i treću utakmicu na međunarodnom turniru koji se održava u dvorani Graberje.

HRVATSKA - ITALIJA 4:7 (0:3)
Međunarodni prijateljski turnir, Varaždin.

Strijelci: 0:1 - Adamatti (4'), 0:2 - Borges (11'), 0:3 - Giuliano (18'), 0:4 - Pomposelli (27'), 0:5 - Borges (28'), 1:5 - Matijević (28'), 1:6 - Pomposelli (33'), 1:7 - Belli (36'), 2:7 - Matijević (37'), 3:7 - Matijević (37'), 4:7 - Gaiser (40')

Hrvatska: Telišman, Lerotić, Nemčić, Matijević, Gaiser, Brkan, Bračević, Valušek, Pezelj, Žagar, Stipančević, Tomić, Hercigonja Moulton, Trstenjak. Izbornik: J. Ungarov.

Nakon poraza od strane Poljske i pobjede nad Moldavijom, hrvatska ženska malonogometna reprezentacija odigrala je posljednju utakmicu na međunarodnom turniru u Varaždinu.

Prvo poluvrijeme obilježila je dominacija Talijanki, koje su povele u 4. minuti te do kraja poluvremena postigle još dva pogotka. Malonogometašice iz Italije otvorile su drugo poluvrijeme s još dva pogotka, a prvi pogodak za Hrvatsku u 28. minuti postigla je Matijević, koja je do kraja utakmice još dva puta zatresla talijansku mrežu. Talijanke su postigle još dva gola do kraja utakmice, a rezultat je na završnih 4:7 postavila Gaiser u 40. minuti.