Pivarić strijelac u povratničkoj prijateljskoj utakmici

10.07.2019.

Lijevi branič Vatrenih Josip Pivarić uspješno se vraća na nogometne terene nakon oporavka od ozljede.

Josip Pivarić ozlijedio je prednji križni ligament koljena na samom kraju zimskih priprema Dynama iz Kijeva, a u sklopu ljetnih priprema uspio se ući u završni dio oporavka te nastupiti u prijateljskom ogledu s Zirlom u Austriji.

Dynamo je regionalnog ligaša pobijedio rezultatom 5:0, a Pivarić je u igru ušao u 60. minuti umjesto Šabanova. U 83. minuti hrvatski se branič upisao u strijelce, postigavši posljednji pogodak svoje momčadi udarcem s lijeve strane u bliži kut.

Pivarić ima 26 nastupa za Vatrene, a prošle je jeseni zaigrao u dvije utakmice Lige nacija - gostujućoj protiv Španjolske te domaćoj protiv Engleske.