Odluka u Budimpešti

Dinamo i Ferencvaros bez pobjednika u Zagrebu

06.08.2019.

Dinamo i Ferencvaros odigrali su neriješenih 1:1 u prvom susretu trećeg pretkola Lige prvaka.

Nakon što je u drugom pretkolu Lige prvaka uspješno apsolvirao dvoboje s gruzijskim Saburtalom, uz dvije uvjerljive pobjede, zagrebački Dinamo u trećem pretkolu snage odmjerava s mađarskim Ferencvarosem.

Prva je utakmica odigrana u utorak na Maksimiru, a završila je bez pobjednika. Hrvatski je prvak poveo u osmoj minuti, zahvaljujući asistenciji Ademija i vrlo lijepom potezu Olma, dok su gosti na konačnih 1:1 poravnali u 60. minuti. Tada je Siger odbijenu loptu uspio prebaciti preko gol-crte.

Uzvratna je utakmica na rasporedu u Budimpešti sljedećeg utorka, 13. kolovoza, s početkom u 20:00 sati.

Ukupni će se pobjednik za mjesto u grupnoj fazi Lige prvaka boriti protiv ukupnog pobjednika ogleda Rosenborga i Maribora. Play-off je na rasporedu 21. i 27. kolovoza.