Kovačev Bayern također u drugom kolu

Brekalo u produžetku potvrdio prolaz Wolfsburga

12.08.2019.

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo dovršio je Wolfsburgov posao u prvom kolu Njemačkog kupa, postigavši pogodak trećeligašu Hallescheru.

U posljednjim utakmicama prvog kola Njemačkog kupa, odigranima u ponedjeljak, Wolfsburg je gostovao kod Halleschera, a Josip Brekalo u igru je ušao u 65. minuti dvoboja, pri neriješenom rezultatu 2:2.

Ubrzo je William pogodio za vodstvo Wolfsburga 3:2, no Fetsch u sudačkoj nadoknadi donosi produžetke, u kojima gosti igraju bez isključenog Guilavoguija.

U prvim minutama nakon što se ponovno krenulo s centra Knoche je strijelac za novu prednost Wolfsburga, a Brekalo ubrzo odmjerenim prizemnim udarcem na povratnu loptu postavlja konačnih 5:3.

Drugo kolo Njemačkog kupa osigurao je i Bayern Nike Kovača, koji je slavio na gostovanju kod Energie Cottbusa 3:1. Pogotke su postigli Lewandowski, Coman i Goretzka.