Završen međunarodni turnir

10.09.2019.

Hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti poražena je u posljednjem susretu turnira na kojemu su sudjelovale još Rusija, Francuska i Slovenija.

U-19: HRVATSKA - SLOVENIJA 3:4 (3:0)
Prijateljska utakmica, Krapina.

Strijelci: 1:0 - Bročić (5'), 2:0 - Janković (14'), 3:0 - Janković (20'), 3:1 - Cipot (73'), 3:2 - Urbančič (78'), 3:3 - Repas (89'), 3:4 - Repas (90')

Hrvatska: Sentić, Liber (68' Mionić), Gvardiol, Janković (58' Kuprešak), Bročić (68' Vasilj), Bekavac, Braut, Luburić (58' Hartmann), Kuzminski (68' Krizmanić), Zdunić, Liklin (58' Čuić). Izbornik: J. Šimunić.

Nakon dva neriješena rezultata, s Rusijom (0:0) u prvom i Francuskom (1:1) u drugom kolu, Hrvatska U-19 sastala se u Krapini sa Slovenijom u trećem kolu međunarodnog prijateljskog turnira.

Izabranici Josipa Šimunića odlično su otvorili utakmicu. Za rano se vodstvo pobrinuo Bročić, a već do 20. minute dvoboja Janković s dva pogotka povisuje na 3:0.

Međutim, Slovenija je u završnih dvadesetak minuta postigla čak četiri pogotka za veliki preokret i pobjedu. Strijelci su bili Cipot, Urbančić te dva puta Repas.