Minimalni poraz od domaćina

Hrvatska U-19 zaključila prijateljski turnir u Kini

15.09.2019.

Hrvatska ženska reprezentacija do 19 godina završila je nastup na turniru Wuxi 2019 novim srazom s Kinom U-18.

HRVATSKA U-19 - KINA U-18 0:1 (0:1)
Prijateljska utakmica, Wuxi.

Strijelci: 0:1 - Shiyi (20')

Hrvatska: Fiket (90' Mandić), Domazet, Ciglević, Pranješ, Lucić, Gegollaj, Petarić, Glibo, Pernar, Kurkutović (90' Stančić), Šabašov (70' Šipoš). Izbornik: B. Miletić.

U trećem, posljednjem kolu međunarodnog turnira u kineskom Wuxiju, Hrvatska U-19 ponovno se sastala s nacionalnom selekcijom Kine U-18.

Pobjedonosni je pogodak za minimalnih 1:0 postigla Shiyi u 20. minuti utakmice, a Hrvatice su najbliže izjednačenju bile u 62. minuti kada je Glibo pogodila prečku.

Kineske su se selekcije na ovom turniru pripremale za Azijsko prvenstvo koje će u listopadu biti održano na Tajlandu, a po godištu su, unatoč nominalnim nazivima, bile po godinu dana starije.