Pobjeda nad Uspinjačom

21.09.2019.

U Slavonskom Brodu odigrana je prva utakmica malonogometnog Superkupa, pri čemu je hrvatski prvak Novo Vrijeme Apfel nadjačao pobjednika Kupa Uspinjača Gimku.

Premijerno izdanje Hrvatskog malonogometnog superkupa pripalo je makarskoj momčadi Novo Vrijeme Apfel, aktualnom državnom prvaku. Uspinjača Gimka, aktualni pobjednik Hrvatskog malonogometnog kupa, svladana je rezultatom 4:0.

Za vodstvo Makarana pogodio je Osredkar već u četvrtoj minuti utakmice, a drugi je pogodak postigao Lucas nakon 16 minuta igre te se s tih 2:0 otišlo na poluvrijeme.

Treći je pogodak bio djelo Pulinha u 32. minuti, da bi "točku na i" u Slavonskom Brodu svojim drugim pogotkom na utakmici stavio Lucas pet minuta prije kraja susreta.

Novo Vrijeme Apfel, uz ligaške izazove, ove jeseni očekuje i novi nastup u malonogometnoj Ligi prvaka - gdje će kao domaćin kvalifikacijskog turnira Glavnog kola pokušati ponoviti prošlosezonski uspjeh i plasman među 16 najboljih europskih sastava.