Izjednačenje u sudačkoj nadoknadi

Josip Mišić junak PAOK-a u gradskom derbiju s Arisom

22.09.2019.

Solunski rivali PAOK i Aris podijelili su bodove u nedjeljnom gradskom derbiju, a Josip Mišić upisao je asistenciju te postigao pogodak kojim je svoju momčad u zadnji tren spasio poraza.

U sklopu četvrtog kola grčke lige svoj su ogled odradili PAOK i Aris, a Aris je poveo već u četvrtoj minuti zahvaljujući pogotku Ideyea.

Međutim, već u šestoj minuti hrvatski veznjak Josip Mišić izveo je udarac iz kuta, a Matos postigao pogodak za izjednačenje na 1:1. U završnicu su obje momčadi ušle s igračem manje na terenu, da bi Matilla u 87. minuti donio Arisu novo vodstvo.

Igrala se sedma minuta sudačke nadoknade kada je Mišić volejem s desne strane kaznenog prostora pronašao suprotnu stranu gostujuće mreže i ispisao na semaforu konačnih 2:2.

Mišić je odradio cijeli dvoboj te zaradio i žuti karton, a u strijelce se upisao i u prvom ligaškom kolu, protiv Panetolikosa.