Prvi od dva ogleda

Mađarska pobjeda na gostovanju kod Hrvatske U-18

24.09.2019.

Hrvatska reprezentacija do 18 godina dočekala je u utorak mađarske vršnjake, koji su upisali pobjedu rezultatom 4:1.

U-18: HRVATSKA - MAĐARSKA 1:4 (0:3)
Prijateljska utakmica, Novo Selo Rok.

Strijelci: 0:1 - Nemeth (6'), 0:2 - Horvath (12'), 0:3 - Major (13'), 1:3 - Tomek (62' - 11m), 1:4 - Komaromi (71')

Hrvatska: Margan, Unušić, Bekavac (60' F. Brekalo), Hodža (60' Grozdek), Škaričić (79' Starčić), Džankić (79' Jozić), Biuk, Tomek, Groznica, Ajanović (46' J. Brekalo), Pavlović (46' Beljo). Izbornik: J. Šimunić.

Reprezentacije U-18 Hrvatske i Mađarske odigrat će ovog tjedna dvije prijateljske utakmice, a u prvoj - u mjestu Novo Selo Rok - bolji su bili gosti.

Mađari su rano stekli čak tri pogotka prednosti: između šeste i 13. minute precizni su bili Nemeth, Horvath i Major. Sredinom drugog poluvremena jedini je hrvatski pogodak postigao kapetan Tomek s bijele točke, a "točku na i" potom je stavio Komaromi.

Druga je utakmica na rasporedu u četvrtak, 26. rujna u Nedelišću, s početkom u 11:00 sati.