"Sjajan rasplet, poseban osjećaj"

Kramarić u povratničkom nastupu poveo Hoffenheim do pobjede

20.10.2019.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić na najbolji se mogući način vratio na terene, postigavši vodeći pogodak svog Hoffenheima u ligaškom okršaju sa Schalkeom.

Nakon višemjesečne stanke zbog ozljede, oporavljeni Andrej Kramarić odigrao je svih 90 bundesligaških minuta protiv Schalkea te je odmah ponovno bio jedan od ključnih igrača svoje momčadi.

Hoffenheim je goste svladao 2:0, a na prvi se pogodak čekalo do 72. minute dvoboja. Tada je Bebou pucao, Nubel obranio, a Kramarić natrčao na odbijenu loptu i zatresao mrežu.

"Bio je poseban osjećaj napraviti povratničke korake na terenu, a uistinu je nevjerojatno odmah i postići pogodak. Bilo mi je teško nakon prve ovako ozbiljne ozljede, no ovakav je rasplet sjajan, pogotovo nakon što sam posljednje utakmice morao promatrati kao navijač", poručio je Kramarić za službene klupske stranice.

Bebou je pobjedu Hoffenheima potvrdio pet minuta prije kraja susreta, a nakon osam odigranih kola Kramarić i suigrači drže 11. mjesto prvenstvenog poretka.

U sljedećem kolu Hoffenheim gostuje u Berlinu kod Herthe, koju vodi hrvatski trener Ante Čović.