Drugi uzastopni remi

Mlada momčad Dinama osvojila bod u Ukrajini, drži prvo mjesto

22.10.2019.

Dinamovi su juniori ostvarili još jedan dobar rezultat u Uefinoj Ligi mladeži, odigravši neriješenih 1:1 u gostima kod Šahtara.

Nakon uvodne domaće pobjede nad Atalantom (1:0) i gostujućeg remija kod Manchester Cityja (2:2), mlada momčad Dinama vratila se bez poraza i iz Ukrajine, gdje je snage odmjerila sa Šahtarovim vršnjacima.

Pogodaka u prvom poluvremenu nije bilo, a na početku drugog poluvremena Šahtar je poveo iz kaznenog udarca koji je realizirao Bondarenko.

Međutim, već pet minuta poslije Karrica s desne strane šalje povratnu loptu za Jankovića, koji pogađa za poravnanje i konačnih 1:1, premda je završnicu Dinamo odigrao s igračem više zbog isključenja Egbudja.

U drugoj utakmici trećeg kola Atalanta je u gostima pobijedila Manchester City rezultatom 3:1 te je Dinamo na vrhu skupine s pet osvojenih bodova.