Pobjeda kod Antalyaspora

Domagoj Vida postigao novi pogodak za Bešiktaš

02.11.2019.

Reprezentativni branič Domagoj Vida postigao je svoj drugi ovosezonski pogodak u turskom prvenstvu te tako otvorio vrata vrijednoj gostujućoj pobjedi Bešiktaša.

Bešiktaš je u desetom kolu turske lige gostovao kod Antalyaspora te je zahvaljujući pobjedi 2:1 stigao do osmog mjesta prvenstvenog poretka.

Već u devetoj minuti utakmice Ljajić ubacuje s lijeve strane terena, a hrvatski stoper Domagoj Vida glavom šalje loptu u mrežu za vodstvo gostiju.

Samo dvije minute poslije Diaby povisuje na 2:0, a do kraja utakmice domaćin je preko Mukairua tek ublažio poraz.

Vida je odigrao cijelu utakmicu, a zbog žutih kartona neće biti na raspolaganju izborniku Zlatku Daliću za odlučujuću utakmicu kvalifikacijskog ciklusa za Europsko prvenstvo 2020. godine, protiv Slovačke u Rijeci.