Strijelac vodećeg pogotka

Nikola Vlašić osigurao bod Moskovljanima u derbiju sa Zenitom

02.11.2019.

Zenit i moskovski CSKA odigrali su neriješenih 1:1 u derbiju ruskog prvenstva, a strijelac pogotka za goste bio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Vodeći sastav iz St. Peterburga ugostio je CSKA iz Moskve u sklopu 15. kola ruske lige, a pogodaka nije bilo sve do prve minute sudačke nadoknade prvog poluvremena, kada se ofenzivac Vatrenih Nikola Vlašić oslobodio svojih čuvara i svladao domaćeg vratara za 1:0.

CSKA je većinu nastavka odigrao bez isključenog Bijola, a s igračem manje primio je izjednačujući pogodak u 73. minuti - strijelac je bio Erohin.

Nikola Vlašić i Kristijan Bistrović igrali su od početka do kraja utakmice, dok je Zvonimir Šarlija ostao među pričuvama gostujuće momčadi.

Zenit ima 33 boda, tri više od Ćorlukinog Lokomotiva, a CSKA je na petoj poziciji sa šest bodova zaostatka za Zenitom.