Pogodak Olympiakosu, proslava prolaska

Ivan Perišić potvrdio vrijednu pobjedu Bayerna

06.11.2019.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić upisao se u listu strijelaca četvrtog kola Lige prvaka, u susretu Bayerna i Olympiakosa na Allianz Areni.

Bayern iz Münchena ubilježio je svoju četvrtu pobjedu u isto toliko nastupa u Skupini B Lige prvaka, svladavši pred domaćim navijačima grčkog predstavnika, momčad Olympiakosa, rezultatom 2:0.

Na prvi se pogodak čekalo do 69. minute, kada je precizan bio Lewandowski, a drugi je bio djelo ofenzivca Vatrenih Ivana Perišića, samo minutu nakon njegovog ulaska u igru u 88. minuti.

Tada je zamijenio Gnabryja, a pogodak je postigao iz blizine, na drugoj vratnici, silovito poslavši loptu pod prečku.

Bavarci s maksimalnih 12 bodova vode na tablici, ispred Tottenhama i Crvene zvezde, koji imaju utakmicu manje, a Olympiakos je posljednji s jednim osvojenim bodom. Ovom je pobjedom Bayern postao sigurni sudionik osmine finala Lige prvaka.