Sjajan pogodak iz daljine

Mišić donio pobjedu PAOK-u, dva gola Perice za remi Mouscrona

09.11.2019.

Hrvatski veznjak Josip Mišić bio je jedini strijelac svog PAOK-a kod OFI Krete, a Stipe Perica bio je dvostruki strijelac u remiju Mouscrona kod Oostendea.

Josip Mišić ponovno je zatresao mrežu, a njegov je subotnji pogodak momčadi OFI Krete donio sva tri boda PAOK-u. Sastav iz Soluna slavio je 1:0, a odlučujući se trenutak zbio u 56. minuti.

Hrvatski je nogometaš pucao izvan kaznenog prostora i silovito poslao loptu pod prečku, a odigrao je cijeli susret. PAOK vodi na tablici s bodom više i utakmicom više od Olympiakosa.

Belgijski Mouscron osvojio je bod kod Oostendea, a oba je pogotka za goste postigao hrvatski napadač Stipe Perica, koji je u igru ušao u 65. minuti dvoboja.

Samo tri minute poslije iz blizine je osigurao prvo izjednačenje na utakmici, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade glavom postavio konačnih 2:2.