3:2 protiv Naftaša

Hrvatska U-18 preokretom do pobjede u Ivanić-Gradu

13.11.2019.

Hrvatska reprezentacija do 18 godina pobijedila je Naftaš Ivanić u prijateljskoj utakmici u Ivanić-Gradu.

NAFTAŠ IVANIĆ - HRVATSKA U-18 2:3 (1:1)
Prijateljska utakmica, Ivanić-Grad.

Strijelci: 0:1 - Gulušija (21'), 1:1 - Radoš (30'), 2:1 - Maras (47'), 2:2 - Brekalo (76'), 2:3 - Težački (85')

Hrvatska U-18: Kovačević, Gulušija, Mekić, Čavar, Boras, Groznica, Validžić (60' Brkić), Branšteter (60' Težački), Tomek, Alghoul (60' Brekalo), Starčić (60' Marjanović). Izbornik: J. Šimunić.

Pod vodstvom izbornika Josipa Šimunića, Hrvatska U-18 odigrala je prijateljski susret u Ivanić-Gradu te je svladala momčad domaćina, Naftaš Ivanića, rezultatom 3:2.

Vodeći je pogodak za Hrvatsku U-18 postigao Gulušija nakon 21 minute igre, da bi potom uslijedio preokret Naftaša, pogocima Radoša i Marasa. Međutim, u završnoj fazi utakmice Brekalo poravnava na 2:2, a pobjednički je pogodak bio djelo Težačkog pet minuta prije kraja dvoboja.

U četvrtak, 14. studenoga, Šimunićevi izabranici zaigrat će u Kutini protiv Moslavine. Utakmica je na rasporedu u 14:30 sati.